Ātrie naudas aizdevumi.

11:00 am by

drošs pirmais kredīts bezmaksasSaprotams, ka ikviens no mums piedzīvojis līdzīgus brīžus – makā svilpo vējš, bet līdz algai ir palikušas dažas dienas vai pat nedēļas. Ņemot vērā to, ka mūsdienās bez naudas iztikt nav iespējams, rodas vajadzība pēc kādas alternatīvas, ja paziņām vai radiniekiemprasīt palīdzību nav nekādas vēlmes. Latvijā ir iespējams izvēlēties starp vairāk kā 10 ātro aizdevēju piedāvājumiem – jā, tieši tik daudz kreditoru ir saradušies pēdējo gadu laikā.|Ko darīt, kad konts ir tukšs, bet vajadzīgi papildus naudas līdzekļi, bet līdz algai ir vairākas dienas vai pat nedēļa? Ir viens risinājums – lūgt palīdzību draugiem vai radiem, bet parasti neviens nevēlas uzkraut savas nedienas citiem, vēl jo vairāk, ja runa ir par finansēm. Ir izveidots risinājums – pie mums iespējams aizņemties pie vairāk kā 10 ātrajiem kreditoriem, kas piedāvā dažāda veida un lieluma aizdevumus uz dažādiem termiņiem.

Kādi naudas aizdevumi tiek piedāvāti?

Ir pieejami dažādi ātrie kredīti – gan tādi uz laiku līdz 30 dienām, gan tādi uz laiku līdz dažiem gadiem.Šos kredītus iedala ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumos. Ņemot vērā to, ka pavisam Latvijā ir vairāk kā desmit dažāda veida sms aizdevēji, klientam vajadzīgs izvērtēt visus piedāvājumus un izvēlēties sev tīkamāko. Nereti sms kredītus piedāvā arī dažādi lombardi, kas piedāvā saņemt noteiktu naudas summu bez ķīlas.

Kredīts pret auto ķīlu.

Jau pāris gadus Latvijā ir iespējams aizņemties ieķīlājot auto. Lai arī nauda ir pie klienta tajā pašā dienā, šie tomēr netiek pozicionēti kā interneta aizdevēji. Ikmēneša maksājuma summa ir iekļauta gan kredīta summas dzēšana, gan procentu maksājums.

Ilga laika naudas kredīti.

Ir atrodami arī tādi ātrie aizdevēji, kas piedāvā aizņemties uz daudz ilgāku laika posmu – pat līdz trīs gadiem. Piedāvājumi mēdz būt visādi, piemēram, pirmais aizdevums bez maksas, vai atmaksas sākšana pēc pāris mēnešiem. Piešķiršanas kritēriji var atšķirties: ir kreditori, kuri aizdevumu piešķir bez patstāvīgiem ienākumiem, un ir tādi, kuriem nepieciešams būt drošiem par kredīta ņēmēja iespējām aizdevumu atmaksāt, tātad – vai klientam ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture.

.

 

 

 

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This