4 finanšu kļūdas, no kurām jāizvairās, ja Tev ir virs 30

2:35 pm by

kredītlīnijaSasniedzot 30 gadu vecumu, lielākā daļa no mums jau ir pārgājusi no bezrūpīga, vieglprātīga un, iespējams, bez attiecībām esoša studenta dzīves posma nopietnākā līmenī, kad sākam domāt par ģimenes veidošanu, karjeras izaugsmi un citiem svarīgiem dzīves jautājumiem. Piedāvājam četras izplatītas finanšu kļūdas, kuras pieļauj cilvēki virs 30.

  1. Iekrājumu neveidošana.

Vecumā no 20 līdz 30 gadiem cilvēki lielākoties koncentrējas uz savu sociālo dzīvi un, iespējams, arī studiju kredīta atmaksu. Ja nesen esi nomainījis darba vietu, iespējams, Tev ir nācies izmantot iekrājumus (ja tādi bija), lai segtu svarīgākos ikmēneša maksājumus pārejas periodā. Skaidrs ir viens – ne visas lietas dzīvē mēs varam paredzēt, tādēļ nepieciešams tām laicīgi sagatavoties.

Risinājums šajā situācijā būtu laicīga iekrājumu veidošana vismaz trīs līdz piecu mēnešalgu apjomā. Tu vari sākt ar pavisam nelielas summas ietaupīšanu katru mēnesi, pamazām to palielinot.

  1. Naudas jautājumu neizrunāšana ar savu dzīvesbiedru.

Šajā vecumā Tev, visticamāk, būs attiecības un, iespējams, pat ģimene, tādēļ ir nepieciešams izvairīties no smagas kļūdas, kuru diemžēl pieļauj daudzi cilvēki. Pirms sāc dzīvot kopā ar savu partneri, rūpīgi izrunājiet visus ar finansēm saistītos jautājumus. Ir svarīgi zināt, kā budžeta plānošanu un naudas tērēšanu uztver otrs cilvēks, jo pastāv iespēja, ka jums abiem šajā jautājumā viedokļi var atšķirties, taču, ja vēlaties būt kopā, jau laicīgi nepieciešams nonākt pie kopīga risinājuma. Atceries, ka naudas problēmas ir trešais populārākais šķiršanās iemesls.

  1. Vieglprātīga finansiālo saistību veidošana.

Ikvienam no mums dzīvē var gadīties situācijas, kad steidzami vajadzīga nauda, taču iekrājumu mums nav, tādēļ nereti tiek izvēlēts noformēt aizdevumu internetā. No vienas puses, aizņemties mūsdienās ir tik vienkārši – atliek tikai aizpildīt pieteikumu internetā, un jau pēc neilga laika saņemsi atbildi par naudas piešķiršanu. Viens no biežāk izmantotajiem aizdevumu veidiem mūsdienās ir kredītlīnija, kas ļauj ērti aizņemties nepieciešamo summu ar sev ērtāku atmaksas termiņu līdz pat 48 mēnešiem. Vairāk par to vari izlasīt https://www.crediton.lv/aizdevumi/kreditlinija.

Taču nedrīkst aizmirst to, ka “parāds nudien nav brālis”, un pret aizņemšanos ir jāizturas atbildīgi. Pirms piesakies kredītlīnijai vai citam aizdevumam, rūpīgi pārdomā vajadzību pēc tā un izvērtē savas iespējas atmaksāt!

  1. Profesionālās dzīves stagnācija.

Cilvēki vecumā pēc 20 ir enerģijas pilni, un tādēļ arī nereti piedzīvo ievērojamu kāpumu pa karjeras kāpnēm, kas, protams, ietekmē arī viņu finanses. Taču diemžēl, pienākot 30 gadu vecumam, šajā desmitgadē cilvēku motivācija attīstīties profesionālā ziņā sāk pamazām zust, un karjera sāk stagnēt. Neļauj tam notikt ar Tevi, vienmēr papildini zināšanas, attīsti sevi un mērķē vēl augstāk!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This