Skaties 5 populārāko kanālu TV arhīvs Lattelecom interneta televīzijā

1:04 pm by

Lattelecom interneta televīzijas iespēju TV arhīvs ir iecienījuši daudzi interneta televīzijas skatītāji. Lattelecom interneta TV piedāvātais televīzijas arhīvs ļauj jebkurā vietā, kur vien pieejams interneta pārklājums, un laikā noskatīties ne tikai vakardienas ziņu pārraidi, bet arī kārtējo iecienītā seriāla sēriju, ja to gadījies palaist garām, vai arī filmu, ko kāda iemesla dēļ nenoskatījies tajā brīdī, kad tās rādīšanu paredzēja programma.

Lattelecom TV arhīvs

Izmantojot TV arhīvu iespējams draugiem vai kolēģiem parādīt labākos vakardienas basketbola spēles mirkļus vai kādu īpaši interesantu ziņu sižetu. Piecu populārāko TV arhīva kanālu klāstā iekļauti šie kanāli: LTV1, LTV7, LNT, TV5, Kanāls 2.

LTV1 skatītāji parasti skatās, lai noskatītos neredzētās ziņu pārraides (Panorāma, Nakts ziņas, Šodien Latvijā un pasaule), informatīvos raidījumus (De Facto), dažādu pasākumu ierakstus, kā arī filmas.

Lai noskatītos sporta pārraides, tiek izmantots LTV7 arhīvs. Īpaši populārs tas ir lielu sporta notikumu, piemēram, Olimpisko spēļu vai futbola čempionāta, laikā. Taču arī pārējā laikā skatītāji labprāt skatās interesējošās sporta pārraides, ko kādu iemeslu dēļ nevarēja redzēt tiešraidē.

LNT piedāvātā programma TV arhīvā visbiežāk tiek izmantota, lai skatītos dažādas filmas un seriālus, kā arī šovus (Precamies?!, Dziedošās ģimenes). Pēdējā laikā īpašu popularitāti ir ieguvis dokumentālais seriāls Dzīves krustcelēs.

TV5 skatītāju vidū visiecienītākās pārraides no TV arhīva klāsta ir Kriminal +, Bez cenzūras, kā arī seriāli Sasisto lukturu ielas un Jūras velni.

Savukārt Kanāls 2 skatītājiem piedāvā virkni populāru seriālu: Detektīve Veronika Marsa, Vampīra dienasgrāmatas, Smolvila. Leģenda par Supermenu, Amerikāņu ģimenīte, Radīti skatuvei.

Izmantojot Lattelecom interneta televīzijas piedāvāto TV arhīvu, redzēsi iemīļotos raidījumus un seriālus pat tad, ja tos kāda iemesla dēļ būsi palaidis garām tad, kad tos rādīja televīzijā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This