Adidas vīriešu smaržas

1:32 pm by

Adidas ir visā pasaulē iecienīts sporta preču, apavu un apģērbu ražotājs, kura kvalitāti novērtē ne tikai tie, kas ar sportu nodarbojas hobija līmenī vai veselības uzlabošanas nolūkos, bet arī profesionāli sportisti. Sportiskā dzīvesveida piekritēji novērtē ne tikai Adidas ērtos apavus un apģērbus, kas piemēroti arī valkāšanai ikdienā, bet arī Adidas ķermeņa kosmētiku, piemēram, dušas želejas un dezodorantus, un smaržas.

Adidas smaržas ir piemērotas visa vecuma vīriešiem. Smaržu daudzveidība ir gana plaša, lai sev vispiemērotākās atrastu ne tikai tie vīrieši, kas arī ikdienā dod priekšroku sportiskam un brīvam ģērbšanās stilam, bet arī vīrieši, kuru dzīvesveida neatņemama sastāvdaļa ir uzvalku valkāšana un uzturēšanās biznesa vidē.

Smaržas Adidas Fresh Impact

Smaržas Adidas Fresh Impact patiks svaigu un neuzkrītošu smaržu cienītajiem. Šīs smaržas ir lieliski piemērotas ikdienas lietošanai pavasarī un vasarā. Tās novērtēs gan sportiska dzīvesveida piekritēji, kas ikdienā atrodas nepārtrauktā kustībā, gan arī vīrieši, kam ikdienas gaitas ir saistītas ar regulāru kontaktēšanos ar citiem cilvēkiem, tāpēc ļoti izteikti aromāti nav piemēroti. Šīs smaržas veido citronu, svaigu garšaugu, arbūzu, muskatrieksta, ingvera, pačūlijas, dzintara un muskusa aromāti.

Adidas Extreme Power ir smaržas, kas patiks par sevi pārliecinātiem vīriešiem, kas savu vīrišķību vēlas paust it visā, arī aromātu izvēlē. Šīs smaržas veido bergamotes, galbanum, ģerānijas, zaļo ābolu, sandalkoka, baltās pačūlijas un tonkas pupu aromāti.

Savukārt smaržas Adidas Team Five ir piemērotas jauniešiem, kuriem sports ir dzīvesveids. Šīs smaržas veido citrusaugļu, ābolu, bazilika, lavandas, salvijas, piparmētras, ambras un priežu meža aromāti. Smaržas ir dabiskas un atsvaidzinošas, tāpēc tās izvēlēsies visa dabiskā piekritēji, kuri nedod priekšroku lielai greznībai.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This