Aizdevums internetā

7:29 am by

Aizdevums internetā ir ātrā kredīta veids, ko ērti un vienkārši var noformēt internetā tikai dažu minūšu laikā. Tas ir vienkāršāk noformējamais un tajā pat laikā viens no dārgākajiem Latvijā pieejamajiem aizdevumu veidiem. Aizdevums internetā pieejams Latvijas iedzīvotājiem no 18 gadu vecumu un tā saņemšanai nav nepieciešams noformēt ķīlu, galvojumu vai iesniegt izziņu no darba vietas par ienākumu apjomu.

Aizdevums internetā ir kredīta veids, ko iespējams noformēt pat neizejot no mājām, jo visas nepieciešamās darbības iespējams veikt, izmantojot internetu un mobilo tālruni. Svarīgi, ka aizdevums internetā ir ātri un vienkārši noformējams un to iespējams saņemt tikai dažu minūšu laikā. Citu veidu aizdevumu noformēšanas un saņemšanas process ir ilgāks un sarežģītāks nekā aizdevumam internetā.

Pašlaik aizdevumu internetā piedāvā vairāk nekā 10 dažādu kompāniju, sniedzot saviem klientiem ļoti plašas izvēles iespējas. Aizdevums internetā pieejams pie tādiem Latvijā labi zināmiem uzņēmumiem kā Open Credit, SMS Credit, ViaSMS, Mini Credit un citiem. Salīdzinoši lielā konkurence mudina aizdevējus cīnīties par klientiem ar dažādu īpašo piedāvājumu, piemēram, pirmais kredīts bez maksas vai zemākas mēnešu procentu likmes noteiktām iedzīvotāju grupām un citiem, palīdzību.

Tomēr neskatoties uz īpašajiem piedāvājumiem, aizdevums internetā ir viens no dārgākajiem Latvijā pieejamo kredītu veidiem. Tā mēneša procentu likme ir vidēji 10-40 procentu robežās. Lielākajai daļai citu aizdevumu veidu piemēro gada nevis mēneša procentu likmi, padarot tos ievērojami lētākus.

Aizdevums internetā pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadu vecuma. Tiesa, lielākā daļa uzņēmumu piedāvā aizņemties tikai personām, kas sasniegušas 20 vai 21 gada vecumu. Aizdevums internetā pieejams bez ķīlas, galvojuma vai speciālas izziņas no darba vietas. Viss, kas nepieciešams aizdevuma internetā saņemšanai ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām, dators ar interneta pieslēgumu un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Aizdevums internetā parasti nav pieejams personām ar negatīvu kredītvēsturi.

Aizdevums internetā ir paredzēts patēriņa vajadzībām un tā maksimālais apmērs ir salīdzinoši neliels – parasti daži simti vai atsevišķos gadījumos tūkstoš lati. Aizdevums internetā ir īstermiņa aizdevums, kas jāatmaksā dažu mēnešu laikā.

Salīdzini un uzvēlies gudri! Ienāc Comparo.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This