Aizdevums no 19 gadiem

9:21 am by

Aizdevuma saņemšanai un noformēšanai pastāv dažādi nosacījumi. Viens no šādiem nosacījumiem ir klienta vecums. To var nosaukt arī par ierobežojumu, jo klients, kurš ir jaunāks par 20 gadiem vai vecāks par 65 gadiem nevar pieteikties aizdevuma saņemšanai.

Bet tomēr dažas kredītiestādes piedāvā iespēju saņemt aizdevumu internetā nevis no 20 gadu vecuma, bet no 19 gadu vai pat 18 gadu vecuma (BigBank, CreditON, Credit24). Parasti aizdevumi tiek piedāvāti klientiem vecumā līdz 65 gadiem, bet šie uzņēmumi piedāvā aizdevumus klientiem vecumā līdz 70 gadiem, kas būtiski paplašina uzņēmuma mērķa auditoriju.

Noformēt aizdevumu no 19 gadu vecuma piedāvā kredītiestāde SMSCredit.lv. Aizdevums tiek piedāvāts jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 19 gadu vecuma. Turklāt par pirmo aizdevumu neko nebūs jāmaksā, un klients atdod tik pat naudas, cik aizņēmās.

SMSCredit piedāvā saņemt aizdevumu no 19 gadiem katru dienu no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā. Kredītu var pieteikt, sūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai sūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila internetā. Pieteikumu izskata ļoti īsā laika periodā, bet nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu 15 minūšu laikā. Naudas atmaksas periods ir ļoti īss, kā arī aizdevuma summa ir neliela.

CreditOn un Credit 24 kredītiestādes piedāvā aizdevumus visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu, tāpēc tas personas, kuras vēlas saņemt aizdevumu no 19 gadu vecuma, var vērsties arī šajās kredītiestādēs.

CreditON piedāvā aizdevumus jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar aktīvo mobilā tālruņa pieslēgumu un atvērto aktīvo kontu kādā no Latvijas bankām. Aizdevuma saņemšanai nav vajadzīgi nekādi dokumenti, tikai konts un mobilais tālrunis.

Credit24 piedāvā noformēt aizdevumu jebkuram Latvijas Republikas pilsonim vai Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju, kas dod iespēju legāli uzturēties un strādāt Latvijā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Aizdevums no 19 gadiem ir mūsdienīgs un aktuāls piedāvājums Latvijas finanšu tirgū.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This