Aizdevums pret ķīlu

1:04 am by

kredīts pret ķīlu mogoKatram dzīvē var pienākt nepieciešamība pēc papildus līdzekļiem, kas palīdzēs tikt galā ar finansiālajām grūtībām vai arī palīdzēs iegādāties kaut ko, kas ir pietiekoši dārgs vai vērtīgs – veselībai, izglītībai u.c. Mogo piedāvā aizdevumu pret auto ķīlu, saņemot aizdevumu, klientam ir iespēja ar to rīkoties pēc nepieciešamības. Ir nepieciešams auto un, slēdzot līgumu, klientam jāizvēlas aizdevuma summa, kas nepārsniegs 90% no auto vērtības, kā arī apmaksas termiņš no 3-60 mēnešiem. Šādā veidā katrs var netraucēti turpināt izbaudīt dzīvi.

Neskatoties uz to, ka kredīts tiek noformēts pret ķīlu, tas ir droši un nemaina ikdienas paradumus. Tā kā par ķīlu tiek izmantots auto, svarīgs nosacījums ir tāds, ka Mogo, ka auto tiek pārreģistrēts uz mogo kā īpašnieku un klients ar to turpināt izmantot gluži tāpat kā ir izmantojis iepriekš. Tā ir lieliska priekšrocība, kuru nenožēlos neviens un jutīsies apmierināts par savu izvēli. Svarīgi ir tikai ievērot pāris noteikumus, kas ir pamatā veiksmīgai aizdevuma saņemšanai.

Auto jeb ķīlas noteikumi

  • auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem, jo tas ievērojami samazina tā tirgus vērtību un padara to mazvērtīgāku;
  • automašīnai ir jābūt ar tehnisko apskati, kurai savukārt jābūt derīgai vismaz 1 mēnesi vēl uz priekšu. Tas garantē mašīnas labo tehnisko stāvokli un to, ka tā ir vērta būt kā ķīla;
  • auto ir jābūt noformētai vai jānoformē OCTA apdrošināšana, savukārt ja aizņemas virs 3500 Ls, ir nepieciešama KASKO apdrošināšana, kas palīdzēs izvairīties no nevēlamām problēmām, ja mašīnai kaut kas notiek kredīta apmaksas laikā;
  • auto ir oficiāli jāatrodas uz klienta vārda vismaz mēnesi pirms aizdevuma pieteikuma veikšanas.

Ilgais kredīta apmaksas laiks ļauj katram viegli tikt galā ar nepieciešamību veikt ikmēneša kredīta apmaksu. Kredīta apmaksa var tikt veikta 3 – 60 mēnešu laikā, termiņu klientam iespējams izvēlēties, kas tālāk tiek noteikts aizdevuma līgumā.

Pati Mogo kredīta noformēšana ir pārsteidzoši vienkārša un ātra, tādējādi nav jāpavada laiks garās rindās vai aizpildot neskaitāmus papīrus. Ir nepieciešams tikai aizpildīt pieteikumu mājaslapā vai arī telefoniski. Parasti 30 minūšu laikā (ja pieteikums veikts klientu apkalpošanas centra darba laikā) tiek sniegta atbilde par maksimālo aizdevuma summu. Ja aizdevuma summa klientu apmierina un auto atbilst visiem noteikumiem, tiek runāts par līguma slēgšanas procesu. Mogo aizdevumu var saņemt klients, kas ir Latvijas Republikas pilsonis un ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu. Kā nodrošinājums kredīta apmaksai kalpo pats auto, kuru tik un tā var izmantot tāpat kā iepriekš bez būtiskiem ierobežojumiem. Šāds risinājums var palīdzēt jebkurā laikā un vietā, neatkarīgi arī no dzīvesvietas, ko nodrošina modernās tehnoloģijas, kas ļauj līgumu parakstīt arī neklātienē. Tie, kuri vēlas tomēr visu formēt klātienē, ir laipni gaidīti Mogo filiālē Rīgā, Liepājā vai Daugavpilī, kur speciālisti var palīdzēt atbildēt arī uz dažādiem citiem jautājumiem, kas var būt radušies līguma slēgšanas procesā. Šādā veidā ir iespējams ievērojami samazināt pārpratumu iespējamību un atrunāt klientam piemērotākos risinājumus tā, lai abas puses būtu pēc iespējas lielākas ieguvējas. Katram var atrast labāko termiņu un nosacījumus, kas neliks vilties.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This