Aizņemies pie Viasms.lv – pirmais aizdevums bez maksas!

1:42 pm by

Vajadzīgs aizdevums, bet liekas, ka aizdevēju noteiktā komisijas maksa ir pārāk augsta? Pirmais kredīts bez maksas ir ļoti laba iespēja! To var saņemt Latvijas iedzīvotāji, kas piesakās pirmajam ātrajam kredītam. Izmantojot pirmo aizdevumu bez maksas un ķīlas, jāatmaksā ir tieši tikpat, cik liels ir izsniegtā aizdevuma apmērs. Kredīts bez maksas ir pieejams tikai pie noteiktiem aizdevējiem un to var noformēt tikai to jaunie klienti.

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas:

  • Pieejams bez komisijas maksas un procentu likmes;
  • Lielākajā daļā gadījumu nepārsniedz 200 latus;
  • Kredītu var saņemt vienīgi kompāniju jaunie klienti.

Bezmaksas aizdevums ir kredīts, kam nepiemēro ne komisijas maksu, ne mēneša procentu likmi. Aizdevuma atdošanas termiņā ir jāatdod tieši , cik saņēmāt aizņemoties. Tas nozīmē, ka jūs bez maksas var iepazīties ar priekšrocībām, ko piedāvā ātrie kredīti, tāpat jūs varat pārbaudīt izvēlētā kredītdevēja pakalpojumu kvalitāti. Šobrīd pirmais kredīts bez maksas un ķīlas ir pieejams pie pāris ātrajiem kredītdevējiem.

Pirmais kredīts bez maksas, tāpat kā pārējie ātrie kredīti, ir diezgan mazs. Lielākā daļa kompāniju, kur saņemami bezmaksas kredīti, pirmajā aizņemšanās reizē neaizdod vairāk par 100 vai 150 latiem, tikai dažās vietās ir iespējams aizņemties līdz 200 latiem. Līdzīgi kā citi ātrie aizdevumi, pirmais aizdevums bez maksas un ķīlas jāatmaksā diezgan īsā laikā – bieži vienā mēnesī.

Aizņemoties atkārtoti, pie kāda aizdevēja, bieži ir pieejams lielāks aizdevums. Pirmais kredīts bez maksas mēdz būt dažas reizes mazāks nekā maksimālais pieejamaisnaudas apjoms, ko ir iespējams aizņemties. Tāpat, atkārtota aizdevuma noformēšana ir vēl ērtāka, jo nav vajadzīgs vēlreiz reģistrēties aizdevēja sistēmā. Jāpiebilst gan, bez maksas un ķīlas kredīts tiek izsniegts tikai vienreiz. Piesakoties nākamajam aizdevumam, tam tam piemēro noteiktu komisijas maksu.

Saņem aizdevumu pie Viasms jau tagad!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This