Kur var aizņemties no 19 gadu vecuma bez patstāvīgas darba vietas?

10:38 am by

Internetā iespējams atrast visdažādākos aizdevumus, kas tiek piedāvāti kā pieaugušajiem, tā arī jauniešiem. Ja aizņemties vēlas jaunietis, tad vislabākais variants ir aizdevēji, kas nepieprasa darba vietu. Ātrie kredīti no 19 gadiem bez darba vietas internetā pieejami pie tāda aizdevēja kā Vivus. Aizņemties iespējams līdz pat 1000 latiem un naudu savā kontā var saņemt vien 15 minūšu laikā.

Aizņemties var gan jaunieši, gan pieaugušie bez regulāriem ienākumiem

Lai aizņemties pie Vivus klientam jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 19 līdz 70 gadiem. Tāpat kā citi aizdevēji arī Vivus pieprasa, lai klientam būtu savs bankas konts, kas ir tikai loģiski. Tomēr, atšķirībā no citiem ātrajiem aizdevējiem, Vivus nepieprasa regulārus ienākumus, tātad iespējams aizņemties bez darba vietas.

Process, kā notiek aizņemšanās:

  • Reģistrācija – topošais klients reģistrējas Vivus mājalsapā, aizpildot reģistrācijas formu;
  • Konta apstiprināšana – pēc reģistrācijas klientam jāpārskaita 1 sant. uz Vivus kontu, lai aktivizētu lietotāja profilu;
  • Saņem naudu – kredīta kalkulatorā izvēlies kredīta summu, kredīta atmaksas termiņu un piesaki aizdevumu, kas pozitīvas atbildes gadījumā bankas kontā tiek ieskaitīts 15 minūšu laikā.

Saņem aizdevumu līdz pat 1000 latiem!

Aizņemties iespējams no 50 līdz 1000 latiem ar atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem. Savā ziņā tas ir patēriņa kredīts, jo naudu var lietot ilgu laika posmu. Protams, visa summa klienta kontā tiek ieskaitīta uzreiz un katrs pats var izlemt – iztērēt to uzreiz vai pakāpeniski. Turklāt, jaunie klienti var aizņemties pirmo reizi no Vivus un 3 mēnešus nemaksāt neko, tādējādi kredīti no 19 gadiem bez darba no Vivus ir īpaši izdevīgi.

Ja ātros kredītus parasti izmanto, lai segtu steidzamus izdevumus, piem., samaksātu rēķinus vai apmaksātu īri, tad Vivus aizdevums der gan steidzamiem izdevumiem, gan arī lielāku plānu realizēšanai. Tā ir iespēja aizņemties, lai veiktu lielākus sadzīves pirkumus, varbūt aizbrauktu ceļojumā vai segtu studiju maksu. Pat, ja gadās sarežģījumi ar kredīta atdošanu, nekādu problēmu, jo Vivus piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This