Akmens un koka sētas – Tvora.lv

10:16 pm by

Lai aizsargātu savu privātmāju no svešiem viesiem un radītu  apkārtējiem grūti pieejamu teritoriju, norobežo to ar mājoklim un videi piemērotu sētu.  Žogus ražo precīzi pēc individuāla pasūtījuma, jo tie ir bagātīgā krāsu izvēlē un pēc izmēra adaptējami personīgajām vēlmēm.

Lielu teritoriju ierobežošanai var lietot klasiskās koka sētas. Koka žogu pasūtīšanā var izlemt: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-vertikālus vai horizonālus fasādes koksnes dēļu novietojuma posmus. Koka žogu uzstādīšanā tiek izmantoti ziemeļu priedes koksnes dēļi, kurus apstrādā ar specializētu pārklājumu. Tā aizsargā sētu no pelējuma, mitruma, kaitēkļiem un piešķir dabisku spožuma efektu.

Ja ir vēlme pēc masīva žoga, tad efektīvākais izpildījums būs ziemeļnieciskas stila žogs – Gabioni akmens žogs. To uzstādīšanā tiek izmantotas metāla konstrukcijas, ko piepilda ar lielākiem un mazākiem akmeņiem ar akmeņiem. Šādi sētas risinājumi pieejami vairākos lielumos un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, sētas dekoratīvi elementi, kā arī piemājas dārzā atpūtas zonas vietā.

Akmens bloku metāla sētas

Moduļu un bloku žogiem ir izteiktas priekšrocības: izturība, ilgtermiņa kalpošanas periods, skaists vizuālais izskats un liela krāsu izvēle. Žogu uzstādīšanā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus , kas tos aizsargā no materiāla sairšanas. Pasūtot moduļu žogu, pasūtītājs var izraudzīties vienkāršu vai divpusējo plāņu novietojumu ar konkrētu intervālu . Bloku sistēmas sētas ir ar granīta piedevu, dabisku griezumu un lielu kalpošanas ilgumu. Populārākie ir 2 veidu celtniecības bloki: TO un SU ..

*SU žoga būvniecības blokiem ir plaša krāsas tonējumu izvēle un efektīva faktūra. Tie ir ātri un ērti samontējami, kas garantēs īsā laika periodā uzstādīt mājas sētu. Lielākā priekšrocība – nav nepieciešamas būvniecības šuves.

*TO žogu celtniecības bloki ir izmantojami gan žogu, gan arī dažādu namu fasāžu, puspagrabu celtniecībā un dekorēšanā u.tml.

 Pasūti sētu, žogu vai vārtus savam mājoklim vai vasarnīcai – ienāc mājas lapā Tvora.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This