Akurāts teltis – lai pasākums būtu izdevies

10:15 am by

Ja plānojat rīkot pasākumu ārpus telpām un vēlaties, lai tas būtu izdevies jebkuros laika apstākļos, pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmuma Akurāts teltis būs lielisks risinājums. Tās pasargās pasākuma viesus no vēja, lietus un citiem nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Jāpiebilst, ka Akurāts piedāvā ne tikai iznomāt teltis, bet arī tās piegādāt, uzstādīt un nojaukt pirms un pēc pasākuma, ļaujot jums veltīt laiku citiem ar pasākuma organizēšanu saistītiem jautājumiem.

Akurāts ir lielākais pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmums Latvijā, kas darbojas arī Igaunijas un Lietuvas teritorijā. Uzņēmums piedāvā pasākumu teltis, grīdas, krēslus, galdus, skatuves un citu aprīkojumu. Akurāts piedāvātie pakalpojumi vienkāršo pasākumu organizēšanu, jo viss nepieciešamais pieejams vienuviet. Tāpat tie palīdz taupīt laiku un citus resursus.

Akurāts piedāvātās teltis ir lielisks līdzeklis, kā vienkāršā un ērtā veidā nodrošināt pasākuma viesu komfortu un labsajūtu jebkuros laika apstākļos. Teltis ir piemērotas kāzām, sporta spēlēm, pilsētas svētkiem, gadatirgiem, koncertiem, festivāliem un daudziem citiem pasākumiem ārpus telpām. Tāpat tās lieliski noder noliktavas vajadzībām.

Uzņēmums piedāvā dažādu formu un izmēru teltis, ļaujot atrast piemērotāko jebkuram gadījumam, neatkarīgi no tā veida un apjoma. Mazākā telts ir tikai deviņus kvadrātmetrus liela, bet lielākā var būt līdz pat 1500 kvadrātmetrus liela. Tāpat pieejamas dažādu formu teltis – ar konusveida jumtu, kvadrātveida, zvaigznes formas un taisnstūra formas.

Papildus telšu nomai, Akurāts piedāvā arī piegādi un montāžu. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par transportu telšu piegādei un jāmeklē cilvēki, kas tās uzstādīs pirms un nojauks pēc pasākuma. Par to parūpēsies speciālisti, ļaujot jums veltīt laiku citiem jautājumiem, kas saistīti ar pasākuma veiksmīgu norisi. Telšu uzstādīšanas un nojaukšanas laiks ir atkarīgs no to izmēriem un izvēlētā aprīkojuma, tas var būt no 30 minūtēm līdz pat astoņām stundām.

Atrast un izvēlēties labākas teltis, kā arī citu pasākuma aprīkojumu jums palīdzēs Akurāts darbinieki. Telšu nomas izmaksas pasākumam ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, pasākuma ilguma, izvēlētā telts vaida un papildus izvēlētā aprīkojuma.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This