Android planšetdatori interneta veikalā 220.lv

2:56 pm by

Pēdējo gadu laikā par vienu no populārākajām portatīvo ierīču operētājsistēmām ir Android. Android operētājsistēma tiek lietota gan šobrīd populārajos viedtālruņos, gan planšetdatoros. Šī operētājsistēma sevi ir pierādījusi kā ērtu, ātru un kvalitatīvu operētājsistēmu, ar kuru aprīkotās ierīces ir ļoti mūsdienīgas. Ierīcēs, kuras aprīkotas ar Android operētājsistēmu, ir pieejamas neskaitāmas izglītojošas, informatīvas un izklaidējošas aplikācijas.
Iespaidīga daļa no visiem planšetdatoriem ir aprīkota ar Android operētājsistēma. Šobrīd ir iespējams iegādāties gan diezgan vienkāršus, gan ļoti sarežģītus planšetdatorus ar Android operētājsistēmu dažādās cenu grupās. Šos planšetdatorus var iegādāties lielākajā daļā tirdzniecības vietu un interneta veikalu, kur tiek tirgoti planšetdatori.
Arī interneta veikalā 220.lv tiek pārdoti vairāki planšetdatori ar Android operētājsistēmu. Interneta veikalā 220.lv ir plašs šo planšetdatoru piedāvājums, tāpēc katrs varēs atrast savām vēlmēm, vajadzībām un iespējām vispiemērotāko modeli. Interneta veikalā 220.lv var iegādāties gan vienkāršākus GOCLEVER planšetdatorus, gan sarežģītākos un pasaules slavu ieguvušos Samsung planšetdatorus.

GOCLEVER TAB R75
Piemēram, planšetdators GOCLEVER TAB R75 interneta veikalā 220.lv maksā nepilnus 50 latus. Tam ir septiņu collu liels displejs, ARM Cortex A8 procesors, 4 GB liels cietais disks un 512 MB liela operatīvā atmiņa. Šis planšetdators nodrošina augstas kvalitātes attēlu ar spilgtām krāsām.

Samsung P8510 32GB ATIV Tab
Savukārt Samsung P8510 32GB ATIV Tab maksā nepilnus 500 latus. Šis ir viens no labākajiem planšetdatoriem. Tas ir aprīkots ar 10.1 collu lielu displejs, CPU Dual Core 1.5GHz procesoru, 32 GB lielu cieto disku, 2 GB lielu operatīvo atmiņu. Šim planšetdatoram ir Bluetooth, USB un HDMI savienojumi, kā arī iebūvēts GPS.
Neatkarīgi no tā, kādu planšetdatoru izvēlēsies, Android operētājsistēma būs vislabākā izvēle.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This