Apaļie galdi no pasākumu aprīkojuma servisa Akurāts.lv

10:16 am by

Internetā mēs varam veikt dažādas darbības, lai atvieglotu savu ikdienu – apmaksāt rēķinus un iepirkties. Ja vēlamies iegādāties vai izīrēt jaunas mēbeles, arī tad lieti noderēs internets. Tas nozīmē, ka ikviens varēs ietaupīt laiku, ko parasti prasa došanās uz veikalu, lai izvēlētos kārotās preces. Taču gadījumos, ja paredzētas viesības un pietrūkst mēbeļu grandiozu svinību atzīmēšanai, Jūs varat ietaupīt finansiālos līdzekļus, nepērkot galdus vai krēslus, bet gan tos īrējot.

apalie galdiŠobrīd internetā var atrast vairākus mēbeļu īres pakalpojumu sniedzējus. Pasākuma aprīkojuma serviss „Akurāts” ik dienas domā par jauna piedāvājuma radīšanu. Šobrīd ir parādījies jaunums – kompānija piedāvā apaļos galdus, kas būs īpaši piemēroti banketu rīkošanai. Nomāšanā ir pieejami divu izmēru apaļie galdi – ar 1,83 un 1,53 metrus lielu diametru. Abos variantos galda augstums būs vienāds – 76 centimetri. Nevar nepieminēt, ka apaļie galdi izskatīsies eleganti jebkurā mājvietā vai kādā citā iestādē. Apaļajiem galdiem ir vienkāršs un tajā pašā laikā gaumīgs dizains. Tiem ir gaišas krāsas koka virsma un tumši pelēks saliekams metāla rāmis. Pie apaļā banketu galda omulīgi jutīsies visi viesi un ciemiņi. Pie moderna galda noteikti vajadzētu pieskaņot arī banketam paredzētus krēslus.

Pie „Akurāts” var atrast un paņemt nomā ne tikai labus apaļos galdus, bet arī citu svētkiem nepieciešamo aprīkojumu, gan krēslus, saliekamās skatuves, teltis, nojumes, pat apgaismes lampas un citus dekoratīvos elementus. Kopā ar „Akurāts” Jūs varat sarīkot pašu neaizmirstamāko banketu savā dzīvē. Tuvojoties gada izskaņai Jūs varat pārsteigt savus draugus, radus un paziņas, nodrošinot pasākumu ar augstas klases mēbelēm. Tātad, svētki tiks aizvadīti ar šiku. Jo nevienam nav noslēpums, ka telpas iekārtojumam un mēbelēm ir būtiska loma labas atmosfēras radīšanā. Jums atliek tikai parūpēties par pareizās kompānijas atrašanu, par visu pārējo parūpēsies „Akurāts”.

„Akurāts” rūpējas par saviem klientiem un piedāvā arī montāžas darbu pakalpojumus. Ja neesat droši, ka paši spēsiet tikt galā ar apaļo galdu montāžu, tad ir vērts paļauties uz profesionāliem speciālistiem. Izvēlētās mēbeles varat izīrēt uz laiku cik tas Jums būs nepieciešams.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This