Apdāviniet Ziemassvētkos bērnus

11:59 am by

Šķiet, ka uz pasaules nav neviena būtne, kas spēj spilgtāk un precīzāk atainot savas emocijas kā to dara bērni. Bērni tic Ziemassvētku vecītim, viņi tic visam labajam, viņi tic…Tieši tāpēc vislielākais prieks pasniegt dāvanas ir tieši bērniem, jo viņi spēs to novērtēt. Bet kā izvēlēties pašu labāko dāvanu bērnam? DāvanuServiss.lv ir gatavs nākt talkā un izvēlēties pašu jaukāko Ziemassvētku dāvanu tieši Jūsu bērnam.

Mazuļiem

Ja esat izlēmis, ka vēlaties iepriecināt savu radinieku vai draugu mazuli, tad iesakam izvēlēties, piemēram, masāžu mazuļiem, ko DāvanuServiss.lv piedāvā jau sākot no Ls 7. Masāža tiek veikta izmantojot klasiskos masāžas paņēmienus, taču masāža ir maigāka un īsāka nekā masāža pieaugušajiem. Procedūra uzlabo asinsriti, novērš muskuļu paaugstināto vai pazemināto tonusu, mazina augšanas sāpes muskuļos un līdzsvaro nervu sistēmu.  Tā ir lieliska Ziemasvētku dāvana mazulim!

Mazliet 3D virtualitātes

Ziemassvētki ir laiks, kad mēs varam mazliet atlaist grožus un ļaut saviem bērniem darīt lietas, kas viņiem patīk, interesē, lai arī cik bezvērtīgas Jums tās varētu šķist. Viena no šādām dāvanām, ko piedāvā DāvanuServiss.lv ir virtuālā izklaide – Kinect mix.  Izmantojot Kinect tehnoloģijas, bērnam būs iespēja iemācīties populārāko ASV un Eiropas mākslinieku horeogrāfiju, efekti maksimāli tuvinās kluba atmosfērai. Kinect Fitness dot iespēju apvienot spēles azartu un sevis uzturēšanu labā fiziskā formā. Kinect Fitness attīsta kustību koordināciju, uzlabo organisma pašsajūtu un sniedz pozitīvu enerģijas lādiņu. Tā ir ne vien interesanta un aizraujoša dāvana, bet arī noderīga un attīsta koordināciju. Ieprieciniet savus bērnus Ziemassvētkos arī Jūs.

Virsotne

Ja bērnam patīk sportiskas aktivitātes, tad viena no labākajām izvēlēm būs alpīnisms. Ja bērnam kaut reizi bijusi vēlme uzkāpt Everestā, tad šis ir mazs solis pretim kārotajam mērķim, jo dāvana sevī ietver sagatavošanas kursu instruktora pavadībā, kā arī visu nepieciešamo inventāru. Jaunietim atliks vien ļauties piedzīvojumam un adrenalīnam.

DāvanuServiss.lv piedāvā vairāk nekā 10 dažādas dāvanas jebkura vecuma bērniem. Fotosesija, aktīvā atpūta, deju nodarbības, dziedāšana, gleznošana un citas nodarbes dāvanas veidā būs lielisks mīlestības apliecinājums Ziemassvēkos.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This