Apple iPad planšetdatori

4:40 pm by

Planšetdatori pasaulē sāka parādīties jau 2000. gada sākumā, bet plašai publikai pazīstami tie kļuva vien ar Apple iPad ienākšanu tirgū. Apple burtiski uzspridzināja planšetdatoru tirgu un līdz pat šai dienai Apple iPad modeļi ir vieni no pieprasītākajiem planšetdatoriem. Apple ir viena no lielākajām kompānijām pasaulē, kas īpašu popularitāti ieguvusi ar viedtālruņiem iPhone un datortehniku, tajā skaitā arī iPad un iPad mini, kurus var iegādāties arī Latvijā.

Cilvēki iedalās divos tipos – tie, kuri dievina Apple produkciju un iegādājas teju katru jaunāko produktu un tie, kas Apple uztver tikai kā dārgu un skaļu zīmolu. Tomēr Apple ir vairāk nekā tikai zīmols, jo katrs viņu izstrādātais produkts izceļas ar kvalitāti un jaunām inovācijām, kas tik ļoti uzrunā pircējus.

Ar ko izceļas iPad?

  • Priekš iPad ir izstrādātas vairāk kā 300 000 programmu, pateicoties kurām iPad iespējas ir neizmērāmas – vismaz var būt drošs, ka ar to nekad nebūs garlaicīgi;
  • iPad un iPad mini veidots tikai no kvalitatīviem materiālie – alumīnija un stikla un izceļas ar kvalitatīvu un gaumīgu dizainu, kas vienmēr izskatās lieliski;
  • Retina displejs nodrošina neticami skaidrus, spilgtus un reālus attēlus;
  • Akumulatora darbības laiks līdz pat 10 stundām;
  • Iebūvētā iSight kamera ļauj uzņemt augstas kvalitātes bildes un ierakstīt HD video;
  • Zibenīgi bezvadu savienojumi, kas ar WiFi ļauj ātri pārlūkot, lejupielādēt un straumēt saturu.

iPad izceļas ar jaudīgiem procesoriem un ātras grafikas adapteriem, kas ļauj tam darboties ar lielu jaudu, kas savukārt ir viena no lielākajām priekšrocībām, ko sniedz Apple planšetdatori. Mūsdienās miljoniem cilvēku visā pasaulē izmanto iPad un iPad mini gan darbam, gan izklaidei, jo to sniegtās iespējas ir patiešām plašas.

Iegādājies Apple planšetdatorus sākot no 209 latiem!

Arī Latvijas lielākais interneta veikals 1a.lv piedāvā Apple produktus plašā izvēlē. iPad mini pieejami jau par 209 latiem, savukārt iPad modeļi no aptuveni 300 latiem. Starp tiem iPad modeļi ar 3G, 4G atbalstu un iebūvēto atmiņu līdz pat 128 GB.

1a.lv piedāvā arī līzingu, ļaujot preci saņemt uzreiz, bet sākt par to maksāt tikai ar trešo mēnesi! Piegāde tiek nodrošināta pa visu Latviju –pasūti savu iPad un, ja tas ir noliktavā, saņem jau 2 darba dienu laikā!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This