Apple mobilie telefoni

5:23 am by

Apple telefoni komentārus neprasa. Tie savu popularitāti ir guvuši ne tikai slavenā „ābola” dēļ, bet gan tāpēc, ka telefoni patiešām piedāvā lieliskas iespējas. Savā ziņā tas pat ir apbrīnojami kā telefons ar tik daudzām funkcijām un lielu veiktspēju ir ietverts tik plānā un vieglā korpusā, kas īpaši attiecināms uz iPhone 5.

iPhone 5 – izstrādāts ar precizitāti līdz pat sīkumiem

Ar katru jauno modeli Apple mobilie telefoni tiek uzlaboti un iPhone piedāvātās iespējas ir plašas – visu iPhone pieejamo saturu iespējams iegādāties Apple Store veikalā, kas piedāvā vairāk kā 800 000 noderīgas programmas. Tikmēr pats iPhone 5 guvis manāmus uzlabojumus, kas atšķir to no iepriekšējiem iPhone modeļiem.

iPhone 5 mobilie telefoni

iPhone 5 piedāvā:

  • 4 collu retina displeju ar superaugstu izšķirtspēju – liels pikseļu blīvums, kas attēlus padara neticami spilgtus un izteiksmīgus.
  • Iespaidīgs akumulatora darbības laiks – pietiek līdz 8 stundām interneta lietošanai, līdz 8 stundām sarunām un līdz 10 stundām video atskaņošanai.
  • Apple ir izstrādājis A6 procesoru, kas ļauj visas darbības veiks neticami ātri. Ātri darbojas arī programmas ar visaugstākajām grafikas prasībām un īpaši iepriecinās spēļu fanus, jo spēles var spēlēt ātri un reāli.
  • Atbalsta bezvadu interneta savienojamību un paātrina WiFi lietošanas jaudu līdz pat 150 Mbit/s. Lai kur arī atrastos, vari lietot internetu un lejupielādēt failus neticami ātri.
  • iPhone iSight kamera ir pasaulē pazīstamākā un atzītākā – 8MP kamera garantē nevainojamu attēlu un krāsas dažādos apgaismojumos.
  • iOS6 ir pasaulē progresīvākā mobilo ierīču operētājsistēma. Tā kā Apple izstrādā gan aparatūru, gan programmatūru, viss ir saskaņots un veidots tā, lai programmatūra perfekti darbotos ar iPhone aparatūru un ļautu to viegli lietot.

Nav noslēpums, ka iPhone mobilie telefoni ir diezgan padārgi. Dažreiz, lai iegādātos sev šo telefonu nepieciešams iekrāt līdzekļus. Alternatīva – iegādāties sen kāroto iPhone līzingā. Piem., interneta veikals www.1a.lv piedāvā iegādāties Apple iPhone 5 16 GB black MD297 par 432 latiem un Apple iPhone 5 16 GB white MD 298 par 434 latiem arī līzingā. Pieejams līzings ir no 3 līdz 48 mēnešiem, ar iespēju atlikt pirmo maksājumu – iegādājies tagad, sāc atmaksāt pēc 3 mēnešiem!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This