Aprīkojuma noma – vislabāk pie Akurāts

4:55 am by

Vadošais aprīkojuma nomas uzņēmums Latvijā Akurāts piedāvā plašu aprīkojuma nomas klāstu. Uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi ievērojami atvieglo pasākumu organizētāju darbu un var arī uzlabot pakalpojuma kvalitāti. Akurāts aprīkojuma noma piedāvā ļoti plašu aprīkojumu klāstu – ir pieejami gan galdi, gan krēsli, gan sildlampas un pat skatuves un dekorācijas. Tāpat uzņēmums iedāvā arī pasākama telšu un grīdu nomu.

Uzņēmums Akurāts  ir pasākuma telšu un aprīkojuma nomas uzņēmums, kas Latvijā sekmīgi darbojas jau vairākus gadus. Tas piedāvā lielisku servisu un augstas kvalitātes aprīkojuma nomu. Pateicoties augstajiem standartiem, kuru izpildi nodrošina Akurāts, uzņēmums ir kļuvis par vadošo pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmumu Latvijā. Tā pakalpojumi ir pieejami arī Lietuvā un Igaunijā.

Akurāts aprīkojuma noma ietver visa nepieciešamā aprīkojuma dažādiem pasākumiem nomu, kā arī telšu un grīdu nomu. Šis pakalpojums ievērojami atvieglo pasākumu organizatoru darbu, jo viss nepieciešamais veiksmīgai pasākuma norisei ir pieejams vienā vietā, turklāt par pasākuma aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu, nepieciešamības gadījumā parūpēsies uzņēmuma Akurāts darbinieki, ļaujot pasākuma organizatoriem pievērsties citiem jautājumiem.

Viens no būtiskākajiem aprīkojuma nomas elementiem, ko piedāvā Akurāts, ir dažāda izmēra un formu teltis. Tās var izrādīties viens no galvenajiem faktoriem, kas nodrošina pasākuma veiksmīgu norisi sliktu laika apstākļu gadījumā, jo pasākuma teltis pasargā tā apmeklētājus no lietus, vēja un citām nepatīkamām parādībām, kas varētu apdraudēt pasākuma norisi. Neviens taču nevēlas, lai kāzu, festivāla, gadatirgus vai jebkāda cita veida pasākuma apmeklētāji mirkst lietū.

Aprīkojuma noma ietver visu, kas nepieciešams veiksmīgai pasākuma norisei. Pieejami gan pasākumu galdi un soli, ja paredzētas viesības ar klātiem galdiem vai arī plānots atvērt pagaidu kafejnīcu vai āra kafejnīcu. Tāpat iespējama arī krēslu, kur sasēdināt visus pasākuma viesus, noma, sildlampas, lai parūpētos par to, ka visiem pasākuma apmeklētājiem vienmēr ir silti. Akurāts pasākumu aprīkojuma noma piedāvā iznomāt pat skatuvi un citas lietas.

Akurāts aprīkojuma noma ir piemērota jebkura veida pasākumiem – kāzām, sporta spēlēm, gada tirgiem, banketiem, pilsētas svētkiem, festivāliem un citiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This