Aprūpes centrs Senioriem ‘’Dzintara Melodija’’

10:47 am by

aprūpes centrsRezidence ‘’Dzintara melodija’’ ir pirmais kompānijas ‘’Senior Baltic’’ izveidotais aprūpes centrs Latvijā. Tas atrodas Rīgā, skaistā un klusā vietā, 10 minūšu braucienā līdz pilsētas centram. Ēka ir jauna un mūsdienīgi iekārtota- tajā ir viss nepieciešamais ērtai un komfortablai dzīvei- piemēram, lifti, plati gaiteņi, speciāli aprīkotas vannasistabas, kā arī skaists un apsargāts dārzs, kurā centra iemītnieki var pavadīt laiku.

‘’Dzintara Melodija’’ ir aprūpes centrs ar medicīnisko aprūpi. Tajā strādā gan medicīniskais personāls- ārsts, psihoterapeits, dietologs, kustību terapeits un medmāsas, gan arī viesnīcas personāls un apteksnes, kas rūpējas par tīrību un kārtību, ēdiena pasniegšanu un citām ikdienišķām lietām. Brīvā laika organizatori, savukārt, rūpējas par dažādību ikdienā- tiek rīkotas dažādas nodarbības un meistarklases, kas ļaus komunicēt ar citiem centra iemītniekiem un uzlabos garastāvokli.

Aprūpes centrs piemērots dažādiem cilvēkiem. Tajā izveidota arī īpaša nodaļa tiem, kas cieš no Demences vai tās izplatītākās formas- Alcheimera slimības. Nodaļā strādājošais personāls ir īpaši apmācīts un zina, kā apieties ar šādiem cilvēkiem. Atkarībā no slimības stadijas tiek īstenota speciāli izveidota programma, lai palēlinātu slimības attīstību.

Aprūpes centrā iespējama arī īstermiņa uzturēšanās- šis pakalpojums būs lieliska iespēja situācijās, kad vajadzīga aprūpe uz neilgu laiku, piemēram, tuvinieku atvaļinājuma laikā. Šādā gadījumā cilvēks saņems visus tos pašus pakalpojumus, ko pastāvīgie rezidences iemītnieki. Tāpat pieejams arī dienas stacionārs, kas ļaus gan labāk iepazīties ar piedāvātajiem pakalpojumiem, gan saņemt kvalitatīvu aprūpi dienas laikā.

Plašāka informācija par aprūpes centra ‘’Dzintara Melodija’’ darbību un pieejamo pakalpojumu klāstu pieejama mājas lapā www.seniorbaltic.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This