Āra mēbeles, kas iedvesmo – Maffam Freeform

10:46 am by

Varavīksnes vērošana, grāmatas lasīšana, dzīves svinēšana kopā ar mīļajiem pie kokteiļglāzes ir tikai nedaudzas lietas, ko varam īstenot ārā. Domājot par tiem, kas visu dara no sirds, ir radītas ekskluzīvas Latvijā tapušas āra mēbeles.

„Maffam Freeform” mēbeļu radītājs ir latviešu dizaineris Raimonds Cīrulis. Jau agrā jaunībā šis kungs labākajos gados zināja, ka savu nākotni saistīs ar dizaina lietu radīšanu. Šķiet, „Maffam Freeform” mēbelēs Raimonds ir „noķēris” daļu no cilvēces ilgām pēc nesteidzīgas būšanas dabā. Jo vai tad citādi šīs nebūt ne lētās mēbeles būtu iekarojušas gan pašmāju dizaina pērļu meklētāju sirdis, gan svešzemju, un likušas nenožēlot ne santīma, ka ieguldīts tajās?

ara mebeles maffam freeform

Mājaslapā Maffamfree.com apskatāmo āra mēbeļu dizains ir patiesi daudzveidīgs. Šeit Jūs atradīsit lielus un majestātiskus krēslus kā MANU King un EGO lietišķākiem darbiem un sarunām ārā, tikpat lielus, bet daudz relaksējošākus krēslus kā LUCKY WHALE nesteidzīgai atpūtai. Daži no āra krēsliem ir pavisam pārsteidzoši. Piemēram, nelielais, bet ekscentriskais krēsliņš BOSS būs atradums cilvēkiem, kam patīk šokēt. Savukārt, ikviens bērns vai pieaugušais, kas jūt sevī bērna brīvības alkas, sazīmējis MANU Nest iekaramā krēsla apveidus, steigs to iekārt tuvējā ābelē vai priedē un mazliet aizmirsties. Āra mēbeļu kolekcijā ietilpst arī krēsliem pieskaņojami trīs, ne mazāk iekārojami, galdu modeļi un divi pudeļu statīvi – MULTI un REVOLVER.

„Maffam Freeform” ekskluzīvās āra mēbeles rotās Jūsu dārza interjeru ilgi, jo pateicoties to izgatavošanai ar rokām un mēbeļu ražošanā līdz šim neatklātajam ekoloģiskajam materiālam – bazalta šķiedrai – tās ir pārsteidzoši izturīgas un cilvēkam draudzīgas. Saulē neizbalo un pārlieku nesakarst, aukstumā un lietū neatdziest un nebojājas, tām nav detaļu, kas varētu atlīmēties vai atskrūvēties.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This