Ārējie cieti diski – uzglabā daudz vairāk datus

7:42 am by

Tavs dators ir gan dokumentu mape, gan bibliotēka, gan fotoalbums, vēl piedevām mūzikas un filmu glabātava. Un tad vēl visas programmas un spēles. Negaidot dators ir kļuvis pavisam lēns. Ja strādā ar portatīvo datoru, tad ārējais cietais disks būs vislabākais atrisinājums šai problēmai! Interneta veikals 1a.lv piedāvā plašu klāstu datortehnikas, tostarp ārējos cietos diskus par ļoti izdevīgām cenām.

Interneta veikals 1.a.lv apgrozījuma ziņā ir Latvijā vadošais. Interneta veikals sadarbojas ar Eiropas vairumtirgotājiem, preces iepērk vairumā, tāpēc var nodrošināt visaktuālākos jaunums izdevīgās cenās. Interneta veikalā 1.a.lv varēsiet iegādāties datortehniku, datoriem nepieciešamos aksesuārus un komponentus, kā arī sadzīves tehniku, preces skaistumam, veselībai, sportam un citas ikdienā noderīgas lietas.

Datora ārējos diskus meklē 1a.lv sadaļā datortehnika – ārējie cietie diski. Tu vari tos atlasīt pēc ražotāja: tostarp Samsung, Torshiba, pēc ārējā diska tipa, pēc kapacitātes: no 320 GB līdz 8000 GB, pēc savienojumu iespējām, kā arī pēc krāsas: no baltas, melna līdz pat rozā un raibiem krāsu salikumiem.

Ikdienas lietošanai pietiks ar 500 GB lielu ārējo cieto disku, kas 1.a.lv maksās vidēji Ls 30 – 35. Iespējams meklētais būs elegantā dizainā esošais TOSHIBA STORE BASICS 2.5″ 500GB HDD BLACK, kura cena ir LS 32,99. Dinamiska dzīvesveida piekritējiem vajadzīgs būs triecienizturīgais un ūdensnecaurlaidīgais, stilīgaisA-DATA 2.5″ SH93 500GB RED par LS 32, 65. Ja ārējais cietais disks ir nepieciešams multimediju saglabāšanai, tad noderēs kas ietilpīgāks. Piemēram, 2 TB ietilpīgais WESTERN DIGITAL 3.5″ ELEMENTS DESKTOP 2 TB par Ls 62,03.

TOSHIBA STORE BASICS 500GB

Kad esi atradis meklēto, spied uz pogas “Ielikt grozā’’. Ja esi izvēlējies vairākas preces vai vēlies vairākus eksemplārus ‘’Daudzums’’ ieraksti vēlamo skaitu, tad spied ‘’Pasūtīt’’. Interneta veikalā 1a.lv ir iespējams iepirkties nereģistrējoties. Taču izdevīgāk ir reģistrēties – nākamajā reizē iepērkoties nebūs atkārtoti jāievada kontaktinformācija, kā arī reģistrētiem klientiem 1a.lv piedāvā akcijas un atlaides. Pasūtījuma apstiprinājumu 1a.lv atsūtīs uz norādīto e-pastu. Ja prece pasūtījuma brīdī atradīsies noliktavā, tā tiks piegādāta divu dienu laikā. Rīgas robežās piegādes veic 1a.lv kurjers, bet ārpus Rīgas DPD kurjeru. Papildus informāciju var iegūt,piezvanot 1a.lv 67428800 vai 29555586.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This