Asus – daži interesanti fakti

8:03 am by

Tas, kāpēc mēs izvēlamies to vai citu preci, diezgan bieži ir saistīts ar mūsu uzticību konkrētam uzņēmumam, tā pieredzei un spējai arvien piedāvāt mūsu ikdienai atbilstošākos produktus, īpaši, ja tas attiecas uz precēm, ko iegādājamies uz ilgāku laiku, kāda ir datortehnika. Kāds ražotājs ir Asus?

Asus nosaukums ir atvasināts no grieķu mitoloģijā pazīstamā spārnotā zirga Pegasa vārda, kas angliski rakstās kā Pegasus. Šis nosaukums iemieso kompānijas galvenās vērtības – spēku, skaidrību un kreativitāti. Produktu kvalitāte inovācijās un dizainā – tas ir Asus simboliskais lidojums.

Asus dizaina un tehnoloģiju attīstības mērķi paredz, ka kompānija pēc iespējas vairāk izmanto videi draudzīgus materiālus un tehnoloģijas, turklāt tiek domāts par produkcijas pielāgotību pārstrādes iespējām pēc tās lietošanas beigām. 2010. gadā Asus kļuva par vienu no top 10 uzņēmumiem, kas saņēma īpašu eko novērtējumu Japānā.

Četri svarīgākie koncepti Asus redzējumā ir kvalitāte, ātrums, inovācija un serviss.

Viens no būtiskākajiem sociālās darbības virzieniem Asus ir izglītība, piemēram, Vācijā Asus aktīvi iesaistās projektos, kas veicina IT iekļaušanu bērnu izglītības programmās. T.i., kompānija sponsorē datorus skolām, lai nodrošinātu tehnisko pusi, turklāt, paredzot, ka pieejama būs jaunākā programmatūra.

Asus izcelsmes vieta ir Āzija, tā joprojām ir Taivānas kompānija, kas izplata produkciju visā pasaulē.

Pēc pārdoto vienību apjoma 2011. gadā Asus ierindojas top 5 piektajā vietā, to apsteidz HP, Lenovo, Dell un Acer. Bet Wall Street žurnāla Āzijas izdevums to min kā nummur viens, ja tiek salīdzināta kvalitāte un serviss. Savukārt, Taivānas globālo zīmolu vērtētāji Asus naudas izteiksmē aprēķinājuši līdzvērtīgu 1,3 biljoniem ASV dolāru. Visvairāk atzinības Asus izpelnījies tieši kā mātes plašu ražotājs un šī kategorija nodrošina tam salīdzinoši lielu tirgus daļu.

Asus tiek izdots e-žurnāls, kas veltīts dažādiem jaunumiem. Turklāt, izdevums pieejams ne tikai angļu, bet arī japāņu un ķīniešu valodās.

Jaunākais tehnoloģiju tirgū no Asus ir Asus Transformer Pad, kas nodēvēts par līdz šim lielāko planšetdatoru, Asus Taichi – portatīvais dators un planšetdators vienā, kam ir divi ekrāni, līdz ar ko portatīvā datora režīmā ierīce nodrošina, ka aplūkoto saturu var redzēt arī pretim sēdošais, kā arī Asus Padfone (viedtālrunis + planšetdators + portatīvais dators), kas noliktavās Latvijas interneta veikalos nonāks sākot ar jūnija beigām.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This