ASUS planšetdatori.

10:06 am by

asus @ asusshop.lvPlanšetdatori ikdienas dzīvē jau labu laiku nav nekas pārsteidzošs un kļuvuši par pašsaprotamu lietu daudziem datortehnikas lietotājiem. Kad Apple tirgū sāka piedāvāt savu iPad, vairāki datortehnikas ražotāji ir sasparojušies un lietotājiem piedāvā dažādus citus planšetdatorus ārkārtīgi plašos cenu diapazonos, jo visi ir pelnījuši izmantot šīs ierīces neatkarīgi no maciņa biezuma. Ņemot vērā to, ka iPad ierīces ir vienas no dārgākajiem m, kas pieejamas, tehnoloģiju ražotāji nesnauž un piedāvā lētākus, taču tik pat funkcionējošus planšetdatorus, šādā veidā palielinot planšetdatoru lietotāju skaitu visā pasaulē. Viens no pirmajiem tehnoloģiju ražotājiem, kas nesnauda uz veciem lauriem, bet rīkojās, bija ASUS. ASUS tirgū piedāvā dažāda veida planšetdatorus, turklāt tie ir izpelnījušies dažādas godalgas un atzinības ne tikai no lietotājiem, bet arī tehnoloģiju ekspertiem, kas ir nodrošinājis

ASUS Nexus 7.

Šis ir mobilā telefona un planšetdatora apvienojums, kas kļuvis ārkārtīgi populārs, turklāt tas ir izpelnījies 2013. gada iekārotākās tehnoloģijas titulu. Šis planšetdators var lepoties ar 7 collu lielu ekrānu, turklāt ar to var ne tikai zvanīt, bet arī sūtīt sms, kā arī izmantot visas populārākās mobilo tālruņu aplikācijas. Tajā darbojas Adroid operētājsistēma un Nexus ir Google planšetdatoru sērijas iekārta, un tās mēdz ražot dažādi tehnoloģiju giganti. Nexus 7 ir otrās paaudzes planšetdators un ir trešais Nexus planšetdators Google saimē. Šis tiek uzskatīts par labāko 7 collu planšetdatoru kāds pašlaik ir pieejams.

ASUS MeMO Pad.

Šis planšetdators nāk komplektā ar jaunāko Windows 8 operētājsistēmu, kuras ekstras varēsiet baudīt 10 collu ekrānā ar augstu izšķirtspēju. Šis planšetdators ir domāts tiem, kam patīk jaudīgas tehnoloģijas, un tas nodrošina ātru jebkuras programmatūras lietojumu, tajā pašā laikā paliekot vienkārša un saprotama ierīce. Šo planšetdatoru laida klajā 2013. gada janvārī un tas ir kļuvis par vienu no populārākajiem ASUS produktiem.

ASUS Eee Transformer.

Šie planšetdatori ir iemantojuši lietotāju atzinību un uzticību visā pasaulē jau vairāku gadu garumā. Šo planšetdatoru sērija ir saņēmusi vairākas godalgas un atzinības, turklāt, joprojām ir viens no pieprasītākajiem produktiem ASUS tehnoloģiju piedāvājumā. Šie Asus planšetdatori ir ērti transformējami par nelieliem portatīvajiem datoriem.

Ja vēlies iegādāties kādu no minētajiem modeļiem izdevīgāk, tad seko līdzi Aususshop.lv – Izpārdošana!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This