Asus VivoTab RT TF600TG planšetdators

8:08 am by

Asus VivoTab RT TF600TG planšetdators asusshop.lvMūsdienu straujie tempi veicina nepieciešamību pēc dažādām iekārtām, kas spētu būt līdzi praktiski visur un jebkad. Viena no tādām ir arī Asus VivoTab RT TF600TG, kas ir sevišķi elegants un praktisks lietošanai ar Windows 8 operētājsistēmu. NVIDIA Tegra 3 jaudīgā mikroprocesoru sistēma nodrošinās pat vissarežģītāko programmu, spēļu u.c. failu darbību, lai katrs spētu planšetdatoru izmantot savām vajadzībā cik nu intensīvi tas vēlas vai ir nepieciešams. Ierīces ekrāns ir aprīkots ar vienu no visprogresīvākajām attēlu attēlošanas tehnoloģijām Super IPS+, kas ļaus filmas u.c. lietas baudīt pēc iespējas labākā kvalitātē. Ir daudz iespēju, ko var pavērt šāda ierīce gan jaunākiem, gan vecākiem cilvēkiem, jo to lietot var iemācīties praktiski katrs. Atsevišķi var iegādāties arī piemērotu klaviatūru, kas atvieglos teksta ievadi.

Asus VivoTab RT TF600TG planšetdators ir ar 10,1’’ lielu ekrānu, kas ir pietiekoši, lai ar tas izskatītos tā pat kā portatīvā ekrāns, tikai daudz parocīgāks un plānāks. 2GB operatīvā atmiņa un 64GB statiskā atmiņa ļaus izmantot planšetdatora iespējas pēc iespējas labāk, jo varēs izmantot dažādas programmas bez aizķeršanās, turklāt saglabāt arī diezgan ievērojamu daudzumu ar sev vēlamām lietām, kuras līdz ar to visu laiku būs līdzi.Papildinājumā ir sensori G-Sensor, LightSensor, Gyroscope, E-Compass, GPS, Accelerometer, NFC, kā arī dažādas pieslēgvietas – micro HDMI, USB 2.0 (klaviatūrai), 3,5mm ligzda austiņām vai mikrofonam un arī micro SD karšu lasītājs. WiFi, Bluetooth 4,0 un 3G pieslēgums nodrošinās mazāk vadu izmantošanas nepieciešamību, kā arī palīdzēs atrast internetu pēc iespējas labāk. Tiem, kuriem patīk fotografēt vai vienkārši bieži rodas nepieciešamība pēc kaut kā iemūžināšanas, noderēs 8,0M pikseļu aizmugurē kamera. Papildus nāk klaviatūras uzlādes stacija. Tai ir papildus baterija, kas spēj noturēt elektroenerģiju līdz pat 16 stundām, kā arī tai ir viena USB 2,0 pieslēgvieta un skārienpaliktnis. Pašai planšetei ir litija jonu baterija, kas ļauj nodrošināt darbības ilgumu līdz pat 10 stundām arī pie aktīvas lietošanas, ļaujot brīvi atrasties dažādās vietās, kur nav pieejama kontaktligzda. Planšetdatora svars ir 539 g bez klaviatūras un ar 1083 g, kas ir diezgan maz. Papildus tiek piešķirta arī 2 gadu vispasaules garantija, kas ļaus Asus planšetdatoru nodot remontā bez liekiem sarežģījumiem vai nepieciešamības atgriezties mājās, savukārt Latvijas iedzīvotājiem papildus garantijai darbojas nosacījums ‘‘no durvīm līdz durvīm’’, tādējādi pašam īpašniekam nav nepieciešamības pat iziet no mājas.

Asus VivoTab RT TF600TG planšetdators būs parocīgs lietošanai gan jauniem, gan arī nedaudz vecākiem cilvēkiem, jo apgūt darboties ar to nav nemaz tik sarežģīti. Tas ir gluži kā portatīvais dators, tikai daudz kompaktāks.

Asus VivoTab RT TF600TG planšetdators un cita Asus datortehnika  apskatāma uzticamajā interneta veikalā Asusshop.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This