Asus X501A portatīvais dators

10:41 am by

Asus X501A portativais datorsMūsdienās tiek ražoti visdažādākie datori, lai katrs klients spētu atrast sev labāko. Viens no tiem ir arī Asus X501A portatīvais dators, kas ir sevišķi paredzēts tiem, kuri daudz ceļo un kuriem patīk, lai dators būtu ērts, kā arī vienlīdz kvalitatīvs. Jaunākās tehnoloģijas sniedz iespēju apvienot šādas lietas. Interneta veikalā tiek piedāvātas arī akcijas, kas savukārt sniedz iespēju iegādāties ierīci par vēl izdevīgāku cenu un nenožēlot izvēlēto. Papildus ir pieejama arī 3 gadu garantija, kas ir pietiekoši ilgs laiks, lai spētu to novērtēt un izprastu, ka nav iespējams neko zaudēt un nožēlot.

Konkrētajā portatīvajā datorā ir iebūvēts trešās paaudzes Intel Core i3 procesors, kā arī visdarbīgākā DDR3 tipa atmiņa. Tā spēs tikt galā ar dažādiem veicamajiem uzdevumiem kā filmu skatīšanos, spēļu spēlēšanu u.c. lietām bez aizķeršanās. Kopējais datora svars ir tikai 2,07 kg, kas to padara sevišķi ērtu. Piegāde ir pieejama jau pēc dienas, savukārt norēķins skaidrā naudā sniedz iespēju norēķināties izdevīgākā veidā. Pietiekami lielais datu nesējs (500 GB) ļaus viegli datorā izvietot visu nepieciešamo informāciju un failus. 6 šūnu litija baterija nodrošina pēc iespējas ilgāku akumulatora darbību. Tas ir sevišķi noderīgi ceļojuma laikā, kur nav pieejama elektrības rozete, taču ir intensīva vajadzība izmantot datoru savai profesionālai darbībai vai vienkārši izklaidei. Vienīgais, kas varētu likties apgrūtinoši ir tas, ka datoram nav diskdziņa, taču disku formātus cilvēki izmanto aizvien mazāk, jo ir pieejami dažādi citi informācijas pārnēsāšanas un atskaņošanas veidi. Papildus ir pieejama ir pamācība latviešu valodā, kas ļaus katram sīkāk izprast datora funkcijas un iespējas. Papildus ir nepieciešams iegādāties operētājsistēmu, kas nav nemaz tik grūti un sniedz iespēju ērti katram izvēlēties sev tīkamāko. Papildus pieslēgvietas kā karšu lasītājs (SD, MMC, MS, MS Pro) kā arī dažādas citas, kas darīs iespēju datoram viegli pievienot dažādas noderīgas ierīces.

Asus X501A portatīvais dators būs lielisks palīgs darbam, ceļojumos un dažādās izklaidēs. Katrs tam var atrast labu pielietojumu un padarīt savu dzīvi produktīvāku un aizraujošāku. Papildus garantija un instrukcija liek vairāk uzticēties, ka tiek izdarīta laba izvēle neatkarīgi no izvēlētā laika un atrašanās vietas. Tas ļauj saglabāt izvēlētās preces ērtumu un neapgrūtināt tā saņemšanu. Drošā piegāde garantē arī to, ka tās laikā neradīsies nekādi defekti.

Vairāk informācijas skatīties interneta veikalā www.asusshop.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This