Ātrais aizdevums Latvijā,kas ir pieejams personām no 18 gadiem

1:51 pm by

atrais aizdevums latvijaĀtrais kredīts ir iespēja ātri, ērti un bez liekas piepūles saņemt naudu. Naudas summa parasti ir neliela, un atmaksas termiņš ir diezgan īss, tāpēc ātrais kredīts ir noderīgs tikai tad, ja naudu vajag tiešām ātri un gandrīz bez jebkādiem nosacījumiem.

Būtiskākais nosacījums ātro kredītu noformēšanai ir laba un skaidra kredītu vēsture bez parādiem. Bet vecuma ierobežojums arī ir svarīgs nosacījums, kuru vajadzētu ņemt vērā. Ātro kredītu no 18 gadu vecuma Latvijā piedāvā dažādas kredītiestādes: Credit24, CreditON, Alfacredit, Greencredit, Kredītu Centrs, Dolcecredit utt.Dolcecredit piedāvā ātrus kredītus visiem Latvijas pilsonim no 18 gadu vecuma, kuriem ir stabili ienākumi un kuriem nav nekādu parādu un neatmaksātu kredītu. Bet ātrie kredīti tiek piedāvāti tikai fiziskām personām un tikai Latvijas pilsoņiem.

Dolcecredit piedāvā noformēt ātro kredītu gan ar interneta palīdzību, gan arī nosūtot īsziņu. Ātra kredīta noformēšanas princips ir ļoti vienkāršs: klientam nepieciešams reģistrēties Dolcecredit mājaslapā un nosūtīt reģistrācijas maksu (0.01 LVL), lai pierādīt, ka klienta konts ir aktīvs.

Lai reģistrēties, nepieciešams norādīt savus personas datus, ieskaitot adresi, personas kodu, pases datus un darba vietas adresi. Bet pēc tam viss notiek ātri un viegli. Klients izvēlās nepieciešamo ātrā kredīta summu, apstiprina savu izvēli un saņem naudu savā kontā. Visus datus par savu kredītu, atmaksas laikiem un citām lietām klients var uzzināt Dolcecredit mājaslapā vai arī nosūtot īsziņu ar jautājumu. Mājaslapā ir iespēja arī pagarināt atmaksas termiņu, samaksājot soda naudu par aizkāvējumu, ja tāds notika.

Dolcecredit darba laiks ir katru darba dienu no 9.00 līdz 20.00, bet brīvdienās darba laiks ir divas stundas no 10.00 līdz 12.00. Daudzas kredītiestādes piedāvā savus pakalpojumus tikai darba dienās, tāpēc Dolcecredit ir laba izvēle tiem klientiem, kuriem ātrais kredīts no 18 gadu vecuma ir nepieciešams brīvdienās.


Latvijā ir daudzas kredītiestādes
, konkurence ir liela, tāpēc klientam 18 gadu vecumā ir viegli atrast sev piemērotu kredītiestādi, kas dos viņam iespēju saņemt naudu ātri un ērti.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This