Ātrais aizdevums internetā vai mobilajā telefonā

10:53 am by

Dzīvē ir situācijas, kad nauda ir nepieciešama nekavējoties. Pēkšņi ir iespējams izdevīgs pirkums vai negaidīti ir saplīsusi mašīna, bet līdz naudas dienai ir jāgaida nedēļa. VIA SMS kredīts dod iespēju aizņemties nekavējoties, turklāt par pirmo aizdevumu nebūs jāmaksā komisijas procenti. Atdosi to, ko biji aizņēmies! Bez galvotājiem, ķīlas vai izziņām. Būs vajadzīgs internets un mobilais telefons!

VIA SMS kredīts ir pieejams aizņēmējiem Latvijas Republikas pilsoņiem, vecumā no 20 līdz 65 gadiem ar pozitīvu kredītsaistību vēsturi. Mājas lapā viasms.lv kalkulatora skalas jāatzīmē nepieciešamā summa un plānotais atmaksas periods. Pirmajā reizē, izmantojot ātro aizdevumu līdz algai, aizņēmējs uz termiņu 30 dienas var saņemt līdz Ls 150. Aizdevumu atmaksājot, otrajā reizē jau Ls 200, bet trešajā – Ls 300.

ViaSMS ātrais aizdevums

Kad summa un termiņš ir izvēlēti, jāspiež – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā jāaizpilda personas kods, mobilais telefons, e-pasts un jāizvēlas banka.VIA SMS ātrais kredīts īsziņas veidā atsūtīs aktivizācijas kodu. Lai reģistrētu savu bankas kontu, aizņēmējam VIA SMS kontā būs jāpārskaita Ls 0,01. Aizņēmēju ērtībai VIA SMS ātrā kredīta bankas konti ir pieejami Swedbanka, Citadele banka, Nordea un DNB banka. Šo banku klientiem vēlams naudu pārskaitīt uz attiecīgās bankas kontu. Piešķirtā kredīta apstiprinājumu saņemsi sms veidā. Swedbanka, Citadele banka, Nordea un DNB banku klientiem aizdevums tiks pārskaitīts 15 minūšu laikā, kā arī par pārskaitījumu būs jāmaksā mazāka komisijas maksa.

VIA SMS naudas kredīts

Saņemto kredītu var atmaksāt ar interneta bankas pārskaitījumu, maksājuma mērķī ierakstot līguma numuru. Ja naudu nav iespējams atdod noteiktajā laikā, tad var izvēlēties pagarināšanu uz 7, 14 vai 30 dienām. Pagarināšanas maksu var aprēķināt viasms.lv kalkulatorā un pirms noteiktā kredīta atmaksas datuma pārskaitīt VIA SMS kontā, kā maksājuma mērķi norādot: maksa par pagarināšanu. Nākamo sms kredītu būs iespējams pieteikt ar īsziņas starpniecību vai VIA SMS mājas lapā. VIA SMS ātrais kredīts strādā katru dienu – darba dienās no 8 rītā līdz 10 vakarā, brīvdienās no 10 rītā līdz 8 vakarā. Aizņēmējiem ir pieejamas telefona, e-pasta sarakstes vai skype konsultācijas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This