Ātrais aizņēmums

12:21 pm by

Ātrais aizņēmums ir ērta iespēja īsā laikā noformēt kredītu, kurš ir pieejams gandrīz ikvienam. Lai noformētu ātro aizņēmumu, nav nepieciešams vākt dažādus dokumentus vai izziņas, parasti ir vajadzīgs tikai personas apliecinošs dokuments.

Klients var saņemt ātro aizņēmumu vienas dienas vai pat dažu stundu laikā, tāpēc arī to sauc par ātro aizņēmumu. Kredīta saņemšanas ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā klientam ir atvērts konts, bet parasti tas notiek ļoti ātri. Ja klientam ir atvērts konts kādā no lielākajām Latvijas bankām, tad naudas pārskaitīšanas process neaizņem vairāk par vienu stundu.

Ātrais aizņēmums ir liels risks kredītiestādēm, jo nav nekādas garantijas, ka klients atmaksās aizņēmumu vai, ka klients ir sniedzis par sevi pareizu informāciju. Šo risku kredītiestādes kompensē ar lieliem kredīta procentiem, tāpēc ātrais aizņēmums ir arī dargākais aizņēmuma veids no visiem.

Ātrajam aizņēmumam ir summas ierobežojums, parasti līdz pāris tūkstošiem latu.

Ātrā aizņēmuma noformēšanai nav nepieciešami galvotāji vai īpašuma ķīla. Šādu kredītu noformē īsā laikā un bez liekām procedurām. Noformēšanas kārtība ir atvieglota līdz minimumam, lai paātrinātu aizņēmuma saņemšanas procesu.

Ātrais aizņēmums ir pieejams tikai uz īsu laika periodu, parasti uz pāris gadiem vai pat mēnešiem.

Svarīgi ir apzināties, ka ātrais aizņēmums nav labākais aizņēmuma veids. Tas ir paredzēts tikai ārkārtas gadījumiem, kad nauda ir nepieciešama tiešām ātri un viegli. Citos gadījumos labāk saņemt parastu aizņēmumu bankā ar galvotājiem vai īpašuma ieķīlašanu, jo to var noformēt uz ilgāku laiku, izvēlēties izdevīgāku naudas atgriešanas plānu ar mazākajiem procentiem, kā arī saņemt lielāku naudas summu.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This