Ātrais kredīts līdz 12 mēnešiem

2:15 pm by

Esam pieraduši, ka kredītu formalitāšu kārtošana aizņem visu dienu, bet pēkšņās finansiālas grūtības ir jārisina pēc iespējas ātrāk. Mūsdienās praktiskākai risinājums ir ātrais kredīts. Nebūs vajadzīgi galvojumi vai ķīlas – ātrais kredīts ir nokārtojams internetā. Nepieciešams mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

VIA SMS ātro kredītu piešķiršanas nosacījumi

VIA sms kredīts piešķir kredītu 20 līdz 65 gadus veciem Latvijā dzīvojošiem aizņēmējiem ar pozitīvu kredītsaistību vēsturi. Vienlaicīgi aizņēmējs var saņemt vienu VIA sms kredītu, bet aizņēmējam var būt arī citas kredītsaistības. Nav ieteicam vienas kredītsaistības dzēst ar citu kredītu, bet gan piešķirto summu izmantot patiešām steidzamu un svarīgu problēmu risināšanai.

VIA SMS kredītu summas un atmaksas termiņi

VIA sms piedāvā divu veidu kredītus: aizdevumu līdz algai ar atmaksas termiņu 30 dienas un naudas kredītu ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Aizdevums līdz algai būs izdevīgs risinājums negaidītu finansiālu problēmu risināšanai. Pirmā aizdevuma summa līdz Ls 150. Par pirmo aizņēmumu nav jāmaksā komisijas procenti. Otrajā reizē aizņēmējs var saņemt jau Ls 200, bet trešajā Ls300. Klāt jārēķina komisijas maksa. Ja naudu nav iespēja atgriezt noteiktajā termiņā, var pieteikt pagarinājumu uz 7, 14 un 30 dienām, maksājot par pagarināšanu.

Naudas kredītā aizdevuma minimālā summa ir Ls 300, bet maksimālā Ls 1000. Atmaksas termiņš no 6 līdz 12 mēnešiem. Mājas  lapā  piesakoties naudas kredītam būs iespēja izpētīt atmaksas grafiku, procentus un līguma nosacījumus. Naudas kredīts ir atbilstošs risinājums, ja ir nepieciešama papildus nauda, piemēram, dzīvokļa remontam.

Pieteikšanās un reģistrācijas VIA SMS mājas lapā vai caur SMS

VIA sms kredītam var reģistrēties uzņēmuma mājas lapā – kalkulatorā jāatzīmē vēlamā summa un atdošanas termiņš, tad jāspiež poga – saņemt naudu. Sekojot norādēm, jāaizpilda vajadzīgie laukumi. VIA sms kredīts jums atsūtīs sms ar profila reģistrācijas kodu. Reģistrācija būs pabeigta, ka aizņēmējs uz VIA sms kredīta bankas kontu būs pārskaitījis 0,01 santīmu. Šādā veidā aizņēmējs visdrošāk var reģistrēt savu bankas kontu, uz kuru VIA sms vēlāk pārskaitīs pieprasīto kredītu. Aizņēmējs saņems īsziņu, kas apstiprinās kredīta pieprasījumu, pēc pāris desmit minūtēm naudu ienāks aizņēmēja kontā. Ātri un izdevīgi – šie uzdevumi ir atrisināmi ar ātrā kredīta palīdzību!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This