Ātrais kredīts bez procentiem

7:39 am by

atrais kredits bez procentiemĀtrais kredīts bez procentiem ir neticami izdevīga iespēja aizņemties par to neko nemaksājot, ko Latvijā piedāvā vairāki ātrie aizdevēji. Tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēros ne mēneša procentu likmi, ne komisijas likmi. Prasti ātrais kredīts bez procentiem ir pieejams uzņēmumu jaunajiem klientiem, kas aizdevumam piesakās pirmo reizi, bieži ātrais kredīts bez procentiem ir jāatmaksā 30 dienu laikā.

Ātrais kredīts ir viens no vienkāršāk un ērtāk noformējamajiem aizdevuma veidiem, ko Latvijā piedāvā vairāki desmiti dažādu kompāniju. Daļa no kompānijām piedāvā lielisku iespēju – ātro kredītu bez procentiem. Lai arī tas izklausās neticami, šis aizdevums patiešām ir pieejams bez mēneša procentu likmes, turklāt tam nepiemēro arī komisijas maksu. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts bez procentiem ir pieejams pilnīgi bez maksas.

Parasti ātrais kredīts bez procentiem ir pieejams tikai vienu reizi – pirmo reizi piesakoties aizdevumam pie attiecīgā kredītdevēja. Uz ātro kredītu bez procentiem attiecas vairāki papildus nosacījumi. Prasti tā maksimālais apmērs ir mazāks nekā maksimālais aizdevuma apmērs, ko vispār piedāvā attiecīgā kompānija. Lielāku aizdevumu iespējams saņemt tikai, piesakoties kredītam pie viena un tā paša aizdevēja atkārtoti. Atkārtots ātrais kredīts gan nebūs pieejams bez maksas.

Tāpat ātrajam kredītam bez procentam ir īsāks atmaksas termiņš – parasti tas ir līdz 30 dienā. Ja noformējot kredītu, izvēlaties to atmaksāt ilgākā laika periodā, tad aizdevuma  parasti piemēro mēneša procentu likmi.

No vairākiem desmitiem ātro aizdevēju, ātro kredītu bez procentiem piedāvā tikai pavisam nedaudzas. Bezmaksas pirmais aizdevums ir pieejams pie Open Credit, SMS Credit, Soho Credit un vairākiem citiem aizdevējiem. Ir arī vairākas kompānijas, kas jauno klientu pievilināšanai izmanto citus īpašos piedāvājumus, piemēram, 50 procentu atlaidi aizdevumam.

Ātrais kredīts bez procentiem, tāpat kā visi ātrie kredīti, ir ļoti vienkārši, ātri un ērti noformējams un to iespējams saņemt jebkurā laikā pat neizejot no mājām, jo visas nepieciešamās darbības, lai saņemtu ātro kredītu bez procentiem, iespējams veikt elektroniski un  tam nav nepieciešama ķīla vai galvojums.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This