Ātrais kredīts brīvdienās

8:33 am by

Vivus.lv ir Latvijas kredītiestāde, kura piedāvā ātro kredītu brīvdienās. Lai noformētu ātro kredītu, nepieciešams reģistrēties Vivus.lv mājas lapā un izveidot savu profilu, kā arī norādīt savu e-pastu un mobilā tālruņa numuru. Noformēt kredītu var jebkurš Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 20-65 gadiem, kuram nav kavēto kredīta maksājumu vai pārkāpto parādsaistību.

Reģistrēties mājas lapā var jebkurā laikā, bet naudas pārskaitīšana notiek katru dienu no 7:00 līdz 24:00 bez brīvdienām.

Vivus.lv ātra kredīta noformēšana notiek tikai un vienīgi caur internetu. Klients izveido savu profilu, kurā viņš jebkurā laikā var pārbaudīt informāciju par savu aizdevumu, līguma nosacījumiem un citām svarīgajām lietām. Kad kredīta pieprasījums tiek apstiprināts, klients saņem naudu savā kontā 10-15 minūšu laikā. Nav nepieciešami nekādi papildus dokumenti vai izziņas par algu.

Ātrais kredīts tiek izdots uz laiku no viena līdz 24 mēnešiem, bet kredīta limits tiek noteikts katram klientam atsevišķi, un to var uzzināt savā profilā. Kredīta limits tiek palielināts, ja klients atmaksāja iepriekšējo aizdevumu laicīgi un bez problēmām.

Reģistrācija mājas lapā un kredīta pieprasījuma izskatīšana notiek bezmaksas, nekāda papildus komisijas par to nav.

Klientam ir tiesības ierosināt maksājuma pagarinājumu, un to ir iespējams izdarīt neierobežotu reižu skaitu. Bet Vivus.lv ir tiesības bez jebkādiem pamatojumiem atteikt veikt maksājuma pagarinājumu.

Vivus.lv noslēdz līgumu ar klientu, kurā tiek stingri noteiktās klienta tiesības un pienākumi, un par jebkuru līguma pārkāpumu klientam jāmaksā soda nauda 5 latu apmērā.

Vivus.lv piedāvā noformēt kredītu ātri un bez problēmām, un klientam ir iespēja kontrolēt savus rēķinus caur savu profilu. Vivus.lv ir labs risinājums tiem klientiem, kuriem nepieciešams ātrais kredīts brīvdienās.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This