Ātrais kredīts no 20 gadiem

7:51 am by

Latvijas kredītiestādes piedāvā ātros kredītus ikvienam klientam vecumā no 20 līdz pat 65 gadiem. Tikai dažas kredītiestādes piedāvā ātros kredītus klientiem no 18 gadu vecuma, kā arī piedāvā ātros kredītus pensionāriem līdz pat 70 gadu vecumam. Ar katru dienu kredītiestādes atrod vēl vairāk un vairāk veidu jaunu klientu piesaistīšanai un mērķa auditorijas paplašināšanai.

Ātro kredītu no 20 gadiem var noformēt jebkurā no Latvijas kredītiestādēm, jo gandrīz katrai no tām vecuma ierobežojums ir vismaz no 20 gadiem, tāpēc katrs klients, kuram ir jau 20 gadi, var izmantot katras kredītiestādes piedāvātos pakalpojumus. Tikai retas kredītiestādes piedāvā savus pakalpojumus klientiem no 21 gadu vecuma.

ViaSMS piedāvā ātro kredītu no 20 gadu vecuma jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kuram ir konts jebkurā Latvijas bankā. ViaSMS ātro kredītu no 20 gadiem var pieteikt, nosūtot īsziņu, un nav nepieciešami nekādi dokumenti, kā arī nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla. Reģistrācijas maksa ir tikai 0.01 LVL. Pirmā kredīta summa nevar pārsniegt 150 latus. Lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek pieņemts ļoti ātri, un klients tiek informēts ar īsziņu.

ViaSMS ir Latvijas kredītiestāde, kurai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citām iestādēm. ViaSMS piedāvā pieteikties aizdevumam ar īsziņas palīdzību, turklāt pirmais ātrais kredīts ir bez procentiem. ViaSMS ātrajiem kredītiem var pieteikties jebkurš klients, pat ja viņam ir slikta kredītvēsture vai nenokārtotas kredītsaistības citā kredītiestādē. ViaSMS ātros kredītus bez procentiem var izmantot citu kredītsaistību atmaksai, ja citu kredītsaistību atmaksas termiņš ir īsāks par bezprocentu aizdevuma atmaksas termiņu.

ViaSMS uzņēmums piedāvā unikālu iespēju nopelnīt naudu, aicinot draugus pieteikties ViaSMS kredītiem. ViaSMS klients var nosūtīt uzaicinājumus tieši no sava klienta profila ViaSMS mājas lapā. Katru reizi, kad pēc šāda uzacinājuma klienta draugs arī aizpildīs reģistrācijas anketu un pārskaitīs reģistrācijas maksu no sava bankas konta uz ViaSMS bankas kontu, klients saņems 5 latus no ViaSMS uzņēmuma. Aicināt draugus ir ne tikai izdevīgi pašam klientam, bet arī izdevīgi klienta draugiem, jo ViaSMS piedāvā tiešām ērtu un ātru iespēju saņemt naudu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This