Ātrais kredīts uz 30 dienām

11:02 am by

Ātrais kredītsJa Jums nepieciešams neliels aizdevums uz salīdzinoši īsu laiku, VIA SMS ātrais kredīts ir kā radīts Jums! Tas ir viens no visātrāk un vienkāršāk noformējamiem īstermiņa aizdevumiem. Šis kredīts ir lieliski piemērots dažādu īstermiņa grūtību risināšanai vai neparedzētu izdevumu segšanai. Šim kredītam nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums.

VIA SMS ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas jāatmaksā tikai 30 dienu laikā. Tas nozīmē, ka šis kredīts ir piemērots tikai gadījumiem, kad nauda nepieciešama uz pavisam neilgu laiku, piemēram, lai segtu neparedzētus izdevumus, kas radušies tieši pirms algas dienas, izmantotu kādu īpaši izdevīgu akcijas piedāvājumu vai ja nedaudz kavējas algas diena.

Ātrais kredīts pie VIA SMS nevar pārsniegt 300 latus. Jāpiebilst gan, ka tik liela kredīta summa ir pieejama tikai VIA SMS klientiem, kas aizņemas vismaz trešo reizi. Otrā kredīta summa nevar pārsniegt 200 latus, bet pirmajā aizņemšanās reizē ir iespējams saņemt līdz 150 latiem lielu kredītu. Personām, kas aizņemas pirmo reizi ir pieejama kāda ļoti būtiska priekšrocība – aizdevums bez maksas. Tas nozīmē, ka kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu un jāatdod ir tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs. Vai varat iedomāties vēl izdevīgāku aizdevumu kā to, kas pieejams bez maksas?

VIA SMS ātrais kredīts ir pieejams personām, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Ir Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • Ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Nav kavētu kredīta maksājumu un pārkāptu līgumsaistību.

Saņemt VIA SMS ātro kredītu ir ļoti ātri, ērti un vienkārši, jo tas pieejams bez ķīlas, galvojuma vai citu laikietilpīgu un sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Lai noformētu kredītu, Jums pat nevajadzēs doties uz banku. Visas nepieciešamās darbības aizdevuma saņemšanai Jūs varat veikt, izmantojot vien datoru ar interneta pieslēgumu un mobilo tālruni. Parasti aizdevuma noformēšana aizņem tikai 15 minūtes vai mazāk, turklāt ātrais kredīts ir pieejams arī brīvdienās un darba dienu vakaros.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This