Ātrais naudas kredīts internetā – kam jāpievērš uzmanība?

10:59 am by

Saņemt kredītu internetā nozīmē aizņemties papildus līdzekļus savu izdevumu segšanai vai kārotu preču iegādei. Parasti šo kredītu var aizņemties uz vienu mēnesi, bet, ja aizņemtā naudas summa ir lielāka, piem., par Ls 400, tad atmaksas termiņš var būt pat vairāki mēneši. Tādējādi kredīta summa tiek sadalīta nelielos ikmēneša maksājumos.

Kā lai izvēlas, pie kura aizdevēja saņemt kredītu?

Ātrais naudas kredīts internetā pieejams pie ļoti daudziem aizdevējiem, Tev vien atliek izvēlēties, pie kuru aizņemties. Izvēli noteikti ietekmēs vairāki faktori, kas raksturo kreditoru. To skaitā tādi kā:

  • Cik daudz naudas pie konkrētā kreditora var aizņemties;
  • Kāds ir kredīta atmaksas termiņš;
  • Cik augstas ir procentu likmes, jo kurš gan grib pārmaksāt, ja pie kāda cita var aizņemties lētāk?

Būtiska nozīme ir arī tam vai aizdevējs piedāvā pirmo bezmaksas kredītu un vai ir pieejama iespēja pagarināt atmaksas termiņu. Ja būsi informēts par šiem lielumiem, tad bez problēmām vari aizņemties. Saņemt naudu vari pie viena no šobrīd populārākajiem kreditoriem – ViaSMS.

Naudas kredīts līdz Ls 300

Praktiski lielākā daļa kreditoru izsniedz aizdevumus pārs simtu latu apmērā, to skaitā arī ViaSMS. Bet ar šādu summu pietiek, piem., komunālo maksājumu vai steidzama līzinga apmaksai. Tāpēc nav lieki jāuztraucas, par soda procentiem vai nonākšanu parādnieku sarakstā.

Aizņemies uz laiku līdz 30 dienām

Piedāvātais ātrais naudas kredīts internetā no ViaSMS ir ar īstermiņa atmaksas termiņu – 30 dienām (mēneša likme sākot no 10%). Tādi paši nosacījumi būs arī pie citiem aizdevējiem, kas piedāvā līdzīgas kredītu summas. Bet, papildus priekšrocība no ViaSMS – ir pieejama atmaksas pagarināšanas iespēja – uz 7, 14, vai 30 dienām!

ViaSMS Kredīts

Jauniem klientiem – bezmaksas kredīts

Bezmaksas kredīts vislielākajā mērā iespaido potenciālā klienta izvēli attiecībā uz kreditoru. Ikviens labprāt izmantotu iespēju saņemt kredītu bez procentiem. ViaSMS piedāvā pirmo 0% kredītu līdz Ls 150 – aizņemies nepārmaksājot!

Šie ir būtiskākie lielumi un nosacījumi, kam jāpievērš uzmanība, pirms aizņemies. Tā Tu jau iepriekš būsi sagatavojies un pārzināsi situāciju. Pats svarīgākais – neapjukt starp aizdevēju piedāvājumiem, tad arī varēsi izradīt veiksmīgāko izvēli.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This