Ātrie kredīti 15 minūšu laikā

12:09 pm by

Ja pirms algas dienas steidzami ir nepieciešama nauda, tad ātrais kredīts būs izdevīgs problēmas risinājums. Ātrās kreditēšanas iestādes pirmo aizdevumu piešķir bez komisijas maksas, vidēji Ls 150 apmērā. Lai reģistrētos ātrajam kredītam būs vajadzīgs interneta pieslēgums, mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Ātro kredītu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 65, dažviet līdz 70 gadiem. Atkarībā no summas tas tiek izsniegts uz atšķirīgu laika posmu. Piemēram, aizdevumu līdz algai var saņemt uz 30 dienām, bet naudas kredītu līdz pat 24 mēnešiem. Dažādiem kredīta tipiem būs atšķirīgi nosacījumi, mēneša maksājumi, izsniegšanas maksa. Visus šos nosacījumus var redzēt kredītiestāžu mājas lapā.

Ja pirmo reizi izmantosi ātro kredītu, noderēs salīdzināšana – kur vienkopus būs apskatāmi visi nosacījumi – mēneša maksa, procenti, summas lielums un citi. Kad esi izvēlējies sev atbilstošāko, kredītiestādes mājas lapā redzēsi kalkulatoru. Izmantojot skalas, atzīmē vajadzīgās naudas summas lielumu un plānoto atmaksas laiku. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējās izmaksas. Spied – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā aizpildi personas datus un kontaktinformāciju.

Dažādām kredītiestrādēm ir atšķirīga sadarība ar bankām. Reģistrācijas maksu Ls 0.01 apjomā pārskaiti uz kredītiestādes kontu, kas atrodasbankā, kurai esi klients. Šādi tu ietaupīsi laiku, pieprasīto pārskaitījumu varēsi saņemt 15 minūtēs, kā arī mazāk būs jāmaksā par naudas transakciju. Vēlāk atmaksāšana būs ērtāka – to varēs veikt ar interntea pārskaitījumu. Kredītiestāde tev atsūtīs apstiprinošu īsziņu, ka aizdevums ir piešķirts. Tad 15 minūšu laikā aizdevums tiks ieskaitīts tavā bankas kontā.

Kad kredīts ir saņemts, uzmanīgi seko līdzi atmaksas grafikam. Daži aizdevēji saviem klientiem atgādina par ikmēneša maksājumu, citi atmaksu atstāj pašu aizņēmēju ziņā. Saņemto naudu izmanto savarīgu problēmu atrisināšanā vai racionālā pirkumā! Skaties, lai piešķirtā kredīta summa nepārsniedz 40 procentus no taviem mēneša ienākumiem. Vēlams neizmanto aizdevumu cita kredīta segšanā. Aizņemies atbildīgi, salīdzini! Atrisini savas problēmas 15 minūtēs!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This