Ātrie kredīti bez ķīlas – vislabāk pie VIA SMS

7:14 am by

Meklē iespēju aizņemties, neko neieķīlājot? Pie VIA SMS ir pieejami labākie ātrie kredīti bez ķīlas. Tie ir ērti, ātri un vienkārši noformējami aizdevumi, ko iespējams noformēt pat neizejot no mājām. Nav nepieciešama ne ķīla, negalvojums, ne citu formalitāšu kārtošana. Tas patiešām ir tik vienkārši, cik izklausās.

viasms kredīts bez ķīlas

Ātrie kredīti bez ķīlas nozīmē, ka, aizdevuma saņemšanai, nav nepieciešams nodrošinājums materiālas vērtības jeb ķīlas veidā. VIA SMS ātrie kredīti bez ķīlas izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām:

  • Vienkāršo un ātro noformēšanu;
  • Iespēju izvēlēties starp vairākiem aizdevuma veidiem;
  • Pirmais kredīti ir pieejams bez maksas.

Aizdevumu pie VIA SMS var saņemt ikviens Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs, kas ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem un kam nav kavētu kredītu maksājumu, kā arī nav pārkāptas līgumsaistības. Aizdevumus ir iespējams saņemt bez ķīlas vai galvojuma, kas to noformēšanu padara īpaši vienkāršu un ātru.

Kredītus pie VIA SMS ir iespējams noformēt un saņemt, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu un mobilo tālruni. Tikai daži soļi, ko iespējams veikt dažu minūšu laikā, un nauda būs jūsu kontā. Jāpiebilst, ka VIA SMS strādā katru dienu: darba dienās aizdevumus iespējams noformēt no 8.00 līdz 22.00, bet sestdienās un svētdienās – no 10.00 līdz 20.00. Tas nozīmē, ka kredīti bez ķīlas ir pieejami arī ārpus ierastā banku darba laika.

Pieejami divi kredīti bez ķīlas, kas atšķiras ar atmaksas termiņ u un pieejamo aizdevuma apmēru, ļaujot ikvienam atrast piemērotāko:

  • Aizdevums līdz algai;
  • Naudas kredīts.

Aizdevums līdz algai ir īstermiņa kredīts, kura maksimālais pieejamais apmērs ir līdz 300 latiem, tie ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Būtiski, ka pirmais aizdevums ir pieejams bez maksas. Savukārt naudas kredīta apmērs var būt no 300 līdz pat 1000 latiem. Šā kā aizdevuma apmērs ir lielāks, arī iespējamais atmaksas termiņš ir ilgāks – tas var būt no trīs mēnešiem līdz par vienam gadam

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This