Ātrie kredīti bez ķīlas līdz 300 latiem

7:50 am by

Ātrie kredīti bez ķīlas ir ātrākais un vienkāršākais aizdevuma veids, kas ir pieejams Latvijā. Tos ir iespējams noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā, pat neizejot no mājām. Šos aizdevumus Latvijā piedāvā vairāk nekā 10 dažādu kompāniju un viena no tām ir Via SMS.

Via SMS piedāvātie ātrie kredīti bez ķīlas ir ātri un vienkārši noformējami kredīti, kas pieejami no jebkuras vietas Latvijā, jebkurā nedēļas dienā, arī ārpus banku ierastā darba laika. Ar šo aizdevumu, nepieciešamie naudas līdzekļi būs pieejami tieši tad, kad tie būs visvairāk nepieciešami, tāpēc tas lieliski noderēs gadījumos, kad nepieciešams segt pēkšņus, iepriekš neparedzētus izdevumus.

Ātrie kredīti bez ķīlas pie Via SMS:

  • līdz 300 latiem;
  • uz laiku līdz 30 dienām;
  • pirmais bez maksas;
  • no 20 līdz 65 gadiem.

Via SMS ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi, kas pieejami bez ķīlas un bez galvojuma. Šo kredītu maksimālais apmērs ir līdz 300 latiem, un tie ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Šie kredīti ir paredzēti dažādu nelielu patēriņa izdevumu segšanai.

VIA SMS ātrie kredīti

Īpaši piemēroti šie aizdevumi ir gadījumos, kad papildus naudas līdzekļi ir nepieciešami pēc iespējas ātrāk, jo tos ir iespējams noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā, turklāt arī ārpus ierastā banku darba laika – brīvdienās un vēlu darba dienu vakaros. Tā kā aizdevumam nav nepieciešama ķīla vai galvojums, to iespējams saņemt pat neizejot no mājām.

Īpaši izdevīgi ātrie kredīti bez ķīlas ir Via SMS jaunajiem klientiem, jo tiem nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu. Pirmā aizdevuma bez maksas maksimālais apmērs ir līdz 150 latiem un tas ir jāatmaksā 30 dienu laikā.

Via SMS izsniedz kredītus Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Aizdevumus neizsniedz personām ar kavētiem maksājumiem un līgumsaistību pārkāpumiem. Lai pieteiktos kredītam ir nepieciešams mobilā tālruņa pieslēgums un, protams, bankas konts, uz kuru pārskaitīt aizdevumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This