Ātrie kredīti bez ķīlas – vienkāršs risinājums īslaicīgās grūtībās

2:29 pm by

Esi nonācis īslaicīgās naudas grūtībās un nepieciešams aizņemties, bet nevēlies kārtot neskaitāmas formalitātes, lai saņemtu kredītu? Ātrie kredīti bez ķīlas ir lielisks risinājums. Tos ir ērti, vienkārši un ātri noformēt. Lai to izdarītu nav nepieciešama ķīla, galvojums vai neskaitāmas citas formalitātes. Turklāt ātrie kredīti bez ķīlas ir pieejami arī ārpus ierastā banku darba laika – brīvdienās un darba dienu vakaros.

Ātrie kredīti bez ķīlas ir lielisks risinājums brīžos, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet nav laika un vēlēšanās kārtot neskaitāmas formalitātes aizdevuma saņemšanai. Tiem nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas par ienākumu regularitāti un apjomu. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāiesaista trešās personas savu finansiālo grūtību risināšanā, kā tas būtu gadījumā, ja aizdevuma saņemšanai nepieciešams galvojums.

Svarīgi atcerēties, ka ātrie kredīti bez ķīlas ir piemēroti tikai īslaicīgu grūtību risināšanai, kā arī gadījumos, kad vēlaties īstenot mērķi, kam nedaudz pietrūkst naudas. Aizņemoties gadījumos, kad citu ienākumu nav un tie nav gaidāmi tuvā nākotnē, jūs tikai vēl vairāk pasliktināsiet savu situāciju, jo papildus aizdevuma pamatsummai būs jāmaksā arī procentu likme. Turklāt ātrie kredīti bez ķīlas ir īstermiņa aizdevumi, kas jāatmaksā dažu mēnešu laikā.

Ātros kredītus bez ķīlas var noformēt pat neizejot no mājām, jo pieteikties kredītam un veikt visas nepieciešamās formalitātes var veikt ar datora un mobilā tālruņa palīdzību. Parasti tas aizņem tikai dažas minūtes. Tāpat, lai saņemtu ātros kredītus internetā, ir nepieciešams atvērts konts kādā no Latvijas bankām, kam pieslēgta internetbanka. Parasti pieteikumu kredītam nepieciešams apstiprināt, pārskaitot reģistrācijas maksu aizdevējam. Reģistrācijas maksa visbiežāk ir dažu santīmu apmērā un ir nepieciešama, lai aizdevējs pārliecinātos par kredīta ņēmēja personību un iegūtu precīzu informāciju par bankas kontu, uz kuru nepieciešams pārskaitīt ātros kredītus bez ķīlas.

Ātrie kredīti bez ķīlas ir paredzēti patēriņa vajadzībām un to apmērs parasti nepārsniedz dažus simtus līdz tūkstoš latus. Aizdevumiem piemēro mēneša procentu likmi, kas parasti ir no 10 līdz 40 procentu apmērā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This