Ātrie kredīti bez maksas ar SMScredit.lv

8:44 am by

Nepieciešama papildus nauda, bet negribi pēc tam maksāt procentus par aizdevumu. Tad izvēlies SMScredit.lv! Bez galvojuma, ķīlas un izziņas par ienākumiem vai darbavietu tev būs iespējams saņemt Ls 200 bez maksas!

SMSCredit.lv aizdevumu var saņemt pilngadīgi Latvijas iedzīvotāji un arī nepilsoņi ar uzturēšanās atļauju. Aizņēmēja dzīvesvietai jābūt deklarētai Latvijā, kredītvēsturei – pozitīvai, bez parādsaistībām, patstāvīgam mobilā telefona pieslēgumam un bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām.

Reģistrējies smscredit.lv, kalkulatorā atzīmē nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu. Pirmo reizi aizņemoties SMSCredit, nebūs jāmaksā par kredīta izsniegšanu. Tas nozīmē – aizņēmies Ls 200, tad pēc mēneša šo pašu summu arī atdosi! Piedevām SMSCredit pie aktīvā kredīta piedāvā aizņemties papildus naudas summu, taču atmaksas termiņš paliek tas pats, tikai rēķinā summa būs lielāka. Aizņemoties SMSCredit jau otro reizi, varēsi saņemt naudas summu Ls 300, bet trešajā reizē jau Ls 400. Kredītu atmaksas termiņš 30 dienas, nepieciešamības gadījumā vari termiņu pagarināt par 7, 14 vai visām 30 dienām.

Lai pabeigtu reģistrāciju, aizņēmējam SmSCredit bankas kontā būs jāpārskaita Ls 0,01 reģistrācijas maksa. SMSCredit bankas konti ir atvērti Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā, GE Money bankā vai Norvik Bankā.  Šo banku klientiem vēlams reģistrācijas maksu pārskaitīt attiecīgajā bankā esošajā SMSCredit  kontā. Tad naudu tiks pārskaitīta 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas. Citu banku klientiem pārskaitījums var aizņemt diennakti. Par piešķirto kredītu SMSCredit informēs ar īsziņu: ‘’Kredīts piešķirts’’.

 SMSCredit kredītam var reģistrēties, izmantojot smscreti.lv mobilo versiju! Vari pieteikt kredītu ar īsziņas starpniecību, sūtot: LVL summa, termiņš parole uz numuru 157, vai arī piezvanot SMSCredit operatoram uz numuru 67333990. Nepieciešamības gadījumā kredīta apmaksu vaŗēsi arī pagarināt. SMSCredit piedāvā arī nopelnīt! Iesaki saviem draugiem SMSCredit pakalpojumus, par katru draugu, kas būs reģistrējies smscredit.lv, saņemsi LS 10. Aizņemties ar SMSCredit.lv ir ērti un izdevīgi!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This