Ātrie kredīti mūsdienās

2:43 pm by

Protams, ka katrs no mums zina situāciju, kad līdz algai palicis pietiekoši ilgs laiks, bet konts ir tukšs bet nauda ir vajadzīga. Ja draugiem un radiem nav vēlmes lūgt plīdzēt, tad nepieciešams atrst kādu alternatīvu. Latvijā ir iespēja izvēlēties starp vairāk kā 10 ātro aizdevēju piedāvājumiem – jā, tieši tik daudz aizdevēju ir saradušies pēdējo gadu laikā.|Kas jādara, kad konts ir iztukšots, bet vajadzīgi papildus naudas līdzekļi, bet līdz algai ir vairākas dienas vai pat nedēļa? Ir viens risinājums – lūgt palīdzību paziņām vai radiem, bet parasti neviens nevēlas uzkraut savas problēmas citiem, vēl jo vairāk, ja runa ir par naudas lietām. Ir iespēja – Latvijā pieejami vairāk kā 10 sms aizdevumu sniedzēju, kas dod iespēju aizņemties uz laiku ne tikai līdz vienam mēnesim, bet pat uz vairākiem gadiem.

Kādi naudas aizdevumi ir pieejami?

Ir iespēja izvēlēties –aizņemties uz laiku līdz vienam mēnesim, vai uz laiku līdz dažiem gadiem. Šos aizdevumus varam iedalīt īstermiņa un ilgtermiņa kredītos. Ņemot vērā to, ka pavisam Latvijā ir vairāk kā 10 dažāda veida interneta kreditori, klientam vajadzīgs izvērtēt visus piedāvājumus un izvēlēties sev ērtāko. Pēdējā laikā dažādus ātros kredītus piedāvā arī lombardi.

Aizdevums pret automašīnas ķīlu.

Jau pāris gadus Latvijā ir iespējams aizņemties ieķīlājot auto. Lai arī nauda ir pie klienta tajā pašā dienā, šie tomēr netiek pozicionēti kā interneta aizdevēji. Ikmēneša maksājuma summa ir iekļauta gan kredīta summas dzēšana, gan procentu maksājums.

Ilgtermiņa interneta aizdevumi.

Ir atrodami arī tādi ātrie aizdevēji, kas piedāvā aizņemties uz daudz ilgāku laika posmu – pat līdz 3 gadiem. Piedāvājumi mēdz būt visādi, piemēram, pirmais kredīts bez maksas, vai atmaksas sākšana pēc pāris mēnešiem. Aizdevējs var izvērtēt klienta ienākumus, kredītvēsturi un tamlīdzīgus kritērijus, lai izlemtu par aizdevuma piešķiršanu vai noraidīšanu.

Vairāk lasi zion.lv blogā!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai