Ātrie kredīti no 19 gadu vecuma

10:29 am by

Ja esi tikai 19 gadus vecu un meklē kompāniju, kas varētu izsniegt aizdevumu, Open Credit var palīdzēt, īpaši gadījumos, kad ir nepieciešams ātrs un vienkārši noformējams kredīts. Kamēr lielākā daļa kompāniju piedāvā aizņemties tikai no 20 vai 21 gada vecuma, pie Open Credit pieejami ātrie kredīti no 19 gadu vecuma un pat no 18 gadu vecuma.

Open Credit ir viena no nedaudzajām kompānijām Latvijā, kur pieejami ātrie kredīti no 19 gadu vecuma, aizdevumi pieejami arī jauniešiem, kas tikko sasnieguši pilngadību. Tiesa uz jauniešiem, kas ir vecumā līdz 20 gadiem attiecas viens papildus nosacījums, ko Open Credit nepiemēro nedaudz vecākiem kredītņēmējiem, proti, pirmā aizdevuma maksimālais pieejamais apmērs nevar būt lielāks par 50 latiem. Parasti pirmā kredīta apmērs pie Open Credit var būt līdz pat 200 latiem. Aizņemoties atkārtoti, kredītlimits kļūst lielāks.

Open Credit ātrie kredīti no 19 gadu vecuma, tāpat kā visi citi kompānijas piedāvātie aizdevumi ir ļoti ērti, ātri un vienkārši noformējami, jo tos iespējams saņemt bez ķīlas vai galvojuma. Turklāt visas nepieciešamās darbības iespējams veikt elektroniski, pat neizejot no mājām. Viss, kas nepieciešams, lai saņemtu ātros kredītus no 19 gadu vecuma, ir jādodas uz Open Credit mājas lapu un, sekojot norādēm, jāpiesakās aizdevumam un jāveic reģistrācija. Parasti tas aizņem līdz 15 minūtēm.

Būtiski, ka Open Credit ātrie kredīti no 19 gadu vecuma ir pieejami arī ārpus ierastā banku darba laika – brīvdienās un darba dienu vakaros, jo kompānija strādā katru dienu no pulksten 8.00 līdz pat 22.00. Tas nozīmē, ka aizdevums ir pieejams praktiski jebkura laikā.

Open Credit ātrie kredīti ir pieejami personām no 18 līdz 70 gadiem. Tas nozīmē, ka patiešām ir pieejami ātrie kredīti no 19 gadu vecuma. Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešami pietiekami lieli, regulāri ienākumi, atvērts konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This