Auto kredīts bez pirmās iemaksas pie Bigbank

8:05 pm by

Bigbank auto kredītsJau labu laiciņu sapņo par automašīnas iegādi un ik reizi, kad garām pabrauc Tavs sapņu auto, mazliet saskumsti? Iespējams, Tev jau ir mašīna, tomēr dzīvē prasās pēc pārmaiņām, pēc labāka un jaudīgāka spēkrata, kas ne tikai iepriecinās ar ātrumu, bet arī ar izskatu. Varbūt Tu pat esi jau sācis krāt naudu mašīnas iegādei, tomēr pēc laiciņa esi sapratis, ka tam tomēr nepieciešams pārāk ilgs laika posms, un monētu mešana cūciņas krājkasītē šoreiz nebūs labākais veids, kā tikt pie kārotās mantas. Auto kredīts bez pirmās iemaksas pie Bigbank – tā ir Tava unikālā iespēja uzlabot savas dzīves kvalitāti, lai iegādātos savu sapni – jaunu automašīnu. Tas neprasīs ilgu laiku – saņem aizdevumu no Bigbank pāris dienu laikā no pieprasījuma brīža.

Patēriņa kredīts automašīnas iegādei

  • Nav pirmās iemaksas
  • Der jebkura izlaiduma gada mašīna
  • Vari aizņemties no 1 līdz pat 15 tūkstošiem eiro
  • Kredīta atmaksas termiņš 6 gadi

Šīs ir galvenās priekšrocības, kas Tevi sagaida, izvēloties Bigbank pakalpojumus. Tev nebūs jāveic pirmā iemaksa, sākt aizdevuma atmaksu varēsi sākot kaut vai no 3 mēneša. Jāatceras vien tas, ka summai virs EUR 6500 būs nepieciešams piesaistīt galvotāju. Ja tas tiks izdarīts, tad Tev būs iespēja arī saīsināt kredīta atmaksas termiņu. Piemēram, Tu būsi aizņēmies uz 5 gadiem, tomēr sapratīsi, ka vari šo summu atdot 3 gadu laikā. Tas ir iespējams, palielinot ikmēneša maksājumus kredīta atmaksai un attiecīgi, nomaksājot kredīta summu pirms termiņa.

Aizdevuma piemērs

Iedomāsimies situāciju, ka nolem aizņemties naudu jauna auto iegādei. Tu paņem EUR 5000 aizdevumu ar termiņu uz 6 gadiem. Šajā situācijā mēneša maksājums būs EUR 119.76, savukārt kopējā summa, kas būs jāmaksā – 8872.72. Tev nebūs jāmaksā pirmā iemaksa, kā arī kredīta termiņš iespējams līdz pat 6 gadiem. Tev pašam ir iespēja izvēlēties, cik un uz kādu termiņu ņemsi aizņēmumu.

Izklausās vilinoši – kur pieteikties?

Pieteikumu par patēriņa kredīta saņemšanu automašīnas iegādei, iespējams 3 dažādos veidos, Tev ir jāizvēlas sev piemērotākais. Tie, kuriem ir pieeja internetam, droši var pieteikties aizdevumam Bigbank mājaslapā, savukārt tie, kuriem tuvāks ir tiešais kontakts, var doties uz kādu no Bigbank klientu apkalpošanas birojiem visā Latvijā vai arī uz kādu no Latvijas Pasta nodaļām. Ir iespējams pieteikties aizdevumam arī zvanot uz informatīvo tālruni 8338. Ja vēlies noslēgt līgumu, tad jāņem vērā, ka maksa par līguma noformēšanu ir 5% no kredīta summas. Tā nevar būt mazāka par EUR 100.

Lai aizņemtos patēriņa kredītu automašīnas iegādei, Tev jābūt vismaz 20 gadus vecam Latvijas pilsonim ar regulāriem ienākumiem, kā arī jāņem vērā, ka Tev nedrīkst būt parādi citās kompānijās, pretējā gadījumā aizdevums netiks piešķirts. Auto kredīts Tev tiks piešķirts tikai pēc pieteikuma izskatīšanas, kas nozīmē, ja Tev ir zemi ienākumi (ienākumiem jābūt virs EUR 230) vai arī ir kādas nenokārtotas parādsaistības citās bankās, aizdevums tiks atteikts. Bankai ir ļoti svarīgi zināt, vai viņa varēs uzticēties saviem jaunajiem klientiem, un šādi nenomaksāti rēķini negatīvi ietekmē kredītvēsturi.

Kavējums = soda procenti

Pirms aizņemties naudu no Bigbank, apsver savas iespējas aizdevumu atdot. Noteikti esi dzirdējis par situācijām, kad cilvēki nespēj atdot naudu – Tu noteikti nevēlies būt viens no tādiem. Kā zināms, ja rodas kādas grūtības ar ikmēneša maksājumu veikšanu, tad obligāti jāsazinās ar banku, lai rastu risinājumu šādai situācijai, nevajadzētu izvairīties no problēmas risināšanas un domāt, ka viss nokārtosies pats no sevis. Jāatceras, ka, ja kavēsi maksājumu, tad būs jāatmaksā arī atgādinājuma maksa un soda procenti par kavēto laika periodu. Tu noteikti nevēlies pārmaksāt, tāpēc rīkojies atbildīgi un izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt. Ja esi to apsvēris un nonācis pie secinājuma, ka šobrīd patēriņa kredīts automašīnas iegādei no Bigbank ir labākais risinājums, tad saņem naudu, izvēlies auto un brauc, jo ar Bigbank šis process kļūs izdevīgs un ērts!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai