Auto noma.

5:35 pm by

ecorent.lv auo nomaAuto noma ir ērts risinājums visiem tiem, kas vēlas ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu automašīnu, jo tas varētu būt pārāk dārgi. Ierodoties kādā citā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkārtnēs vienmēr būs norādes uz tuvākajām auto nomas vietnēm un auto parkiem. Attīstoties tehnoloģijām, auto nomu ir iespējams pieteikt arī internetā aizpildot vienkāršu formu un atzīmējot arī papildus pakalpojumus, ja tādi būs vajadzīgi. Par samaksu vienojas auto parkā uz vietas un turpmākie sadarbības noteikumi tiek atrunāti ar iznomātāju klātienē. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts nomas līgums un klients dodas prom ar izvēlēto auto. Tālākais ceļš ir atkarīgs no paša klienta, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ iznomātājam.

Kam paredzēta auto noma?

Auto nomu izmanto visi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas komfortabli pavadīt savas brīvdienas vai darba komandējumu. Auto noma ir ērta arī vietējiem ceļotājiem, kas vēlas izbaudīt dzimtenes burvību un baudīt brīvdienas bez steigas un liekiem cilvēku pūļiem un siešanās sabiedriskajā transportā. Auto iznomātāji piedāvā iznomāt arī mikroautobusus un minivenus, lai komfortablā ceļojumā vai pārbraucienā varētu doties arī lielākā draugu pulkā vai kuplā ģimenes lokā. Automašīnas, kas tiek iznomātas, vienmēr ir ar izietu tehnisko apskati, nepieciešamo apdrošināšanu un drošas, jo katra iznomātāja primārais ir viņa klienta drošība.

Kādas ir izmaksas?

Katrs auto iznomātājs piedāvā savu izcenojumu, taču pārsvarā cenas par vienu nomas dienu vienas un tās pašas automašīnas markai atšķiras par pāris eiro. Lielākā daļa iznomātāju garākiem nomas termiņiem piedāvā atlaides – jo ilgāks nomas termiņš jo automašīna dienā izmaksā lētāk. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu. Papildus tiek piedāvāts viss – sākot ar automašīnu bērnu sēdeklīšiem un jumta bagāžniekiem un GPS, lai bērnu pārvadāšana būtu ērta un droša, lielgabarīta bagāža nebūtu jāmēģina iemānīt mazajā bagāžnieka un ceļā nenomaldītos, kas var būt ārkārtīgi nepatīkama pieredze.

Ja meklē labāko un lētāko auto nomu, tad laba un lēta auto noma – Ecorent.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This