„Noma rent” auto nomas pakalpojumi

6:07 pm by

Auto noma ir SIA „Preijers” viens no galvenajiem darbības virzieniem. Kā sauszemes transporta nomas uzņēmums SIA „Preijers” ir dibināts jau 2008. gada 4.novembrī un no tā laika strauji attīstījies, nu jau kļūstot par vienu no vadošajām auto nomas kompānijām Latvijā. Tirgū uzņēmums ir atpazīstams kā zīmols „Noma grupa”, zem kura ietilpst arī  „Noma rent”, kas nodarbojas tieši ar auto nomu un pasažieru pārvadāšanu gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Noma-rent pakalpojuma klāstā ietilpst autobusu noma (10-72 vietas), mikroautobusu, motociklu, VIP auto (Volvo XC90, Jaguar XKR, Audi Q7 un Maserati Quattroporte) , vieglo auto noma tostarp smagās būvtehnikas noma. Transporta pakalpojumus uzņēmums sniedz ne tikai Rīgas, bet arī visā Latvijas, Eiropas un bijušo NVS valstu teritorijā. Uzņēmumam ir svarīgi visi klienti, kuri vēlas izmantot auto nomas vai pārvadājumu pakalpojumus, tāpēc tiek īpaši domāts par atlaidēm un ilgtermiņa sadarbības veidošanu.

Ja esat darījuma cilvēks vai arī auto jums ir nepieciešams kāzām, ballītei vai ceļojumam, tad noteikti pie SIA „Preijers” atradīsiet arī draudzīgus, zinošus un pieredzējušus šoferus, kuri jūs aizvedīs visur kur vēlaties. Arī ja jūs interesē iltermiņa auto noma, šie šoferi būs labākie ceļa biedri gan tepat pa Latviju, gan arī braucot slēpot uz Alpiem. Jums taču ir svarīgi ne tikai cik auto ir drošs un kopts, bet arī cik komunikabls un draudzīgs ir tā vadītājs?

Viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem uzņēmēju un ārvalstu tūristu vidū ir dažāda veida transfēri. Populārākais transfērs protams ir no Lidosta – Rīga – Lidosta , bet tāpat ir pieejami arī dažādi transfēri starp pilsētām, lai jūs laicīgi varētu paspēt uz tikšanos, prāmi vai lidmašīnu. Vai nav labi, ja ir kāds uz kuru var paļauties un kurš palīdz saplānot laiku?

No saviem konkurentiem „Noma rent” atšķiras ne tikai ar plašo sauszemes transportlīdzekļu sortimentu, bet arī ar pakalpojumu kvalitāti un cenām. Par to jūs pārliecināsieties, ja iepazīsieties ar daudzajiem auto nomas un transportēšanas pakalpojumu iepirkumu konkursiem, kuros uzvarējusi ir tieši „Noma rent” , jo spēj piedāvāt : plašu sortimentu, konkurētspējīgas cenas un labu reputāciju.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This