Autobusu noma – kādam mērķim izvēlēties?

10:27 pm by

Autobusu noma ir viens no labākajiem variantiem, kā nokļūt ilgi kārotajā ceļojumā pārsteidzoši daudzos gadījumos. Pirmā asociācija, protams, ir ar darba ekskursiju uz Karpatiem vai citu iemīļotu tūristu apskates objektu. Bet – tas nebūt nav viss…

Darba kolēģu izbraukums – sāksim ar populārāko – gan filmās redzēta, gan pašu piedzīvota versija par kopīgu atpūtu ir došanās brīvdienās uz kādu kolēģu kopīgi izvēlētu vietu. Autobusu noma piedāvā plašas iespējas dažādiem – gan lieliem, gan maziem un saliedētiem kolektīviem. No mikroautobusa līdz 72 sēdvietu autobusam. Rezervējot pasūtījumu auto nomā uz konkrētu laiku, ir vēlams noskaidrot, vai varat mainīt autobusu , izvēloties citu – ar mazāku vai lielāku pasažieru skaitu. Tas jums noderēs, ja nevarat prognozēt kolēģu atsaucību, vai tad, ja jūsu darbs saistīts ar straujām un neparedzamām pārmaiņām, kas var izjaukt brīvdienu plānus.

Klases ekskursija – lieli un mazāki izbraukumi klases kolektīvam vai klašu grupai. Vai esat, piemēram, domājuši par ekskursiju, kurā varētu pieteikties ikviens no vidusskolas izlaiduma klasēm? Īsta skolas laika romantika, vai ne? Autobusu noma spēs garantēt jums patīkamu ceļu un iespēju neraizēties par nokļūšanu galapunktā. Un tas ir ļoti daudz – īpaši tāpēc, ka ekskursijas laikā skolotājiem tāpat ir darba pilnas rokas, sekojot līdzi tam, kurp dodas skolēni.

Draugu ceļojums – esat domājuši par to, cik forši būtu kopā ar tuvākajiem draugiem doties paceļot – kaut vai tepat pa Latviju vai uz kādu no kaimiņzemēm? Autobusu noma būs piemērota izvēle arī jums, pat ja draugu grupai nepieciešams tikai mikroautobuss. Bet, ja jums piemīt organizatora talants, varat mēģināt piedzīvojumu padarīt interesantāku – ļaujiet katram no draugiem, kurus jūs labprāt redzētu ceļojumā, aicināt līdz vēl trīs citus! Rezultātā jums garantēta gan atpūta, gan jaunas iepazīšanās.

Ģimenes salidojums ārpus ierastajām telpām vai privātās mājas dārza pie vecmāmiņas būs gan laba ideja, gan iespēja pavisam tuvu cilvēku lokā doties pelnītā atpūtas braucienā. Turklāt – pārmaiņas salidojuma norisē iespējams dos pozitīvas emocijas jūsu savstarpējās attiecībās. Ja šaubāties par to, vai šāda ideja derēs visiem ģimenes locekļiem – gan ērtību, gan slodzes ziņā, tad – autobusu noma garantēs komfortablu braucienu, bet slodzi varat salāgot, izvēloties īsākus maršrutus. Pārbaudot, vai šī ideja der tieši jums, varat pirmajam braucienam izvēlēties apceļot dzimtas novadu.

Iepazīšanās veids – laba ideja iepazīšanās aģentūrām! Autobusu noma jums garantēs ērtības ceļojuma laikā, jums vajadzēs tikai padomāt par programmu, kas ļautu dalībniekiem labāk iepazīt vienam otru. Sākumā varat sasēdināt ceļotājus pa pāriem, vadoties no viņu interesēm vai pēc socionikas metodēm. Protams, būs arī neparedzēti pavērsieni, bet tieši tas piedos šādam netipiskam ceļojumam piedzīvojumu garšu…

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai