Automašīnu noīrēšana. – Svarīgi zināt!

3:59 pm by

ecorent.lv noma autoJa ir vēlme ekonomēt savas finanses, tad viens no izdevīgākajiem veidiem kā pārvietoties, ir izmantojot nomas autoautomašīnu. Norādes par tuvējo auto īri vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkaimēs. Ja plānojat maršrutu internetā, tad iesakām tur pat aizpildīt arī auto īres pieteikumu, tikai nepieciešams atrast atbilstošu iznomātāju. Par auto īres maksu vienojas klātienē, kā arī visi citi noteikumi un neskaidrības tiek atrunāti autoparkā uz vietas. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts nomas līgums un klients dodas prom ar izvēlēto automašīnu.. Tie, kuri ceļo izmantojot savu vai nomas auto, noteikti zina to, cik tas ir ērti un izdevīgi. Lidostu, ostu un staciju apkaimē vienmēr būs iespēja iepazīties ar tuvāko automašīnu nomu piedāvājumiem. Tīmeklī ir iespēja pieteikt ne tikai mašīnu nomu, bet arī dažādus papildus pakalpojumus. Ierodoties autoparkā pēc nomas automašīnas, tiek izrunāti un apspriesti visi pārējie noteikumi un līguma nosacījumi.. Arī nomas līgums tiek parakstīts uz vietas.. Tālāk klients ar automašīnu var braukt kur vēlas, taču svarīgi auto nogādāt iznomātājam atpakaļ laicīgi.

Kam paredzēta automašīnu noma?

Auto nomu prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī. Mašīnu noma. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet lokālā mērogā, auto īre ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Tiem, kuri mīl pārvietoties lielās grupās, ir iespēja nomāt mikroautobusus un minivenus. Visas mašīnas, kas tiek piedāvātas īrei, ir izgājušas tehnisko apskati un, protams, ir apdrošinātas.

Cik tas maksā?

Auto iznomātāji (Ecorent) ir daudz un atšķirīgs ir arī piedāvājums, taču vairums vienam un tam pašam automašīnas modelim piedāvā cenu, kas atšķiras, varbūt, pa pāris eiro. Ilgtermiņa automašīnu nomai vienmēr būs piemērotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu automašīnu sēdeklīši palīdzēs ceļā justies droši mazajiem ceļotājiem, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Liela daļa auto iznomātāju piedāvājums cenas ziņā vienas un tās pašas markas automašīnām, mēdz atšķirties vien pa dažiem eiro.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This