Autoskola Credo – Mūsu kvalitāte ir Jūsu drošība!

12:20 pm by

Autoskola Autoskola Credo ir viena no uzticamākajām autoskolām Latvijā, jo darbojas vadītāju apmācībā jau 12 gadus un šajā laikā Credo ir apmācījusi vairāk kā 22 000 kursantu, no kuriem 92% apmācību uzsākušie to ir arī veiksmīgi pabeiguši. Turklāt, apmācību var iziet ne tikai Rīgā, bet arī citās Credo filiālēs pa visu Latviju, tajā skaitā Baložos, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī un Daugavpilī.  

10 kategoriju un profesionālas autovadītāju kvalifikācijas apmācība

Profesionālie un saprotošie pasniedzēji palīdzēs Jums iegūt visas izvēlētajai kategorijai nepieciešamās teorētiskās zināšanas, Ceļu satiksmes noteikumus un transportlīdzekļa vadīšanas prasmes. Vēl vairāk, Jūs iemācīsieties vadīt transportlīdzekli un justies uz ceļa droši, šo sajūtu radot arī pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Credo kolektīvā strādā vairāk nekā 100 darbinieku, kas ir specializēti A, A1, B, BE, C1, C, CE, D, D1 kategoriju, kā arī profesionālas autovadītāju kvalifikācijas (95.kods) apmācībā.

97% autoskolas Credo absolventu ieteiktu šo autoskolu arī citiem

Starp konkurentiem autoskola Credo izceļas kā viena no lielākajām un populārākajām autoskolām, kura pilnībā vērsta uz saviem klientiem. Credo vienmēr sniedz pozitīvu un īpašu attieksmi saviem klientiem, cerot, ka pēc apmācībām klients vienmēr paliks gandarīts. To pierāda arī fakts, ka 97% skolas absolventu ieteiktu šo autoskolu arī saviem paziņām un draugiem.

Mūsu kvalitāte ir Jūsu drošība!

Credo vērību izsaka viņu moto „Mūsu kvalitāte ir Jūsu drošība!”, uzsverot arī to, ka strādājot ar klientu maksimāli svarīga ir radoša attieksme, lai spētu pielāgoties katra klienta individuālajām vēlmēm. Tieši šī īpašā un pozitīvā attieksme mudina uzsākt apmācības autoskolā Credo, zinot, ka apmācības organizē zinoši, patīkami un vienmēr atsaucīgi instruktori un pasniedzēji. Tas nozīmē, ka arī pats apmācības process ir daudz ātrāks un nav lieki jātērē līdzekļi.

Credo aktīvi darbojas arī sociālajos medijos facebook, draugiem.lv, twitter un autoskolai ir arī sava mājas lapa credo.lv. Credo ir arī sociāli atbildīga, iesaistoties dažādās aktivitātēs un atbalstot sociālās iniciatīvas. Ja arī Tu vēlies uzsākt apmācības autoskolā Credo, dodies un uzzini par visu vairāk viņu filiālē Rīgā (Aspazijas 32-314, pie T/C Galerija Centrs) vai jebkurā citā filiālē, kā arī zvanot pa informatīvo tālruni 67 220 800.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This