Auto kursi

3:31 pm by

auto, tiesības, auto kursiSalīdzinot Rīgas Satiksmes noteiktās biļešu cenas, kas šī gada sākumā tika palielinātas teju divas reizes, ar benzīna cenu litrā, kas izmaksā aptuveni eiro, nākas secināt, ka nabadzīgs nu ir tas, kurš brauc ar savu auto, nevis sabiedrisko transportu. Lai arī iepriekš minētais piemērs ir tikai nesen dzirdēts joks, sava daļa patiesības tajā tomēr ir.

Iespēja nolikt autovadītāja tiesības ir katrai pilngadību sasniegušai personai, izvēloties sev tīkamāko no piedāvātajiem auto kursiem. Autoskola Presto, Mustangs, Fortūna un Credo ir tikai dažas no vietām, kurās iespējams apgūt braukšanas prasmi un, nokārtojot eksāmenu, saņemt autovadītāja apliecību. Iegūstot to savā īpašumā, ik katrs var kļūt par pilnvērtīgu ceļu satiksmes dalībnieku un izbaudīt visus labumus, ko sagādā pārvietošanās ar savu automašīnu.

Kā jau iepriekš minēju, transporta biļešu cenu kāpumu nav iespējams nepamanīt, un katram cilvēkam, kurš ikdienā izmanto sabiedrisko transportu, tas neizbēgami rada zināmas problēmas. Neskaitot materiālos zaudējumus, kas rodas paaugstinātās maksas dēļ, brauciens autobusā vai citā transportlīdzeklī nereti ir arī nekomfortabls. Bieži vien nākas saskarties arī ar nobīdēm no paredzētā transporta ierašanās laika, līdz ar to pasažierim pastāv iespēja nokavēt skolu, darbu vai kādu svarīgu tikšanos.  Šie un vēl daudzi citi ir iemesli, kādēļ iegūt vadītāja tiesības un iegādāties savu auto.

Lai arī mācības auto skolā nebūt nav lēts prieks, tas ir ilgtermiņa ieguldījums, kas, laikam ejot, atmaksāsies. Pats svarīgākais nosacījums, lai kļūtu par izcilu šoferi, ir vēlēšanās braukt – ja šādas vēlmes nav, iegūt auto vadītāja tiesības būs grūtāk, jo tam nepieciešama liela aizrautība, pacietība un vēlme mācīties. Noteikti nepieciešams atrast sev vispiemērotākos auto kursus, kā arī izveidot labas attiecības ar braukšanas instruktoru, bez kurām mācīšanās process kļūst uztraucošs un nepatīkams.

Šobrīd pastāv īpašs piedāvājums daiļā dzimuma pārstāvēm – auto skola, kas radīta speciāli sievietēm, pamatojoties uz to, ka vīriešiem un sievietēm ir atšķirīga domāšana ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī pie auto stūres. Šajos kursos sievietēm iespējams vieglā un sev saprotamā veidā apgūt nepieciešamo teoriju un braukšanas prasmi, lai sekmīgi iekļautos satiksmē.

Nākošais solis pēc tiesību iegūšanas ir savas automašīnas iegāde, un tas visnotaļ ir īpašs un patīkami satraucošs piedzīvojums. Lai pirkums būtu veiksmīgs, vislabāk konsultēties ar attiecīgās jomas pārstāvi, kas sniegs visus nepieciešamos ieteikumus un padomus pirmā spēkrata iegādei. Kad vadītāja apliecība iegūta un mašīna iegādāta, atliek vien izabudīt komfortu un priekšrocības, ko sagādā pārvietošanās personīgajā auto. Lai patīkami braucieni!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Share This