B kategorijas autokursi jauniešiem

11:04 am by

Kā zināms, jauniešiem, īpaši puišiem, ir liela vēlme līdz ar 18 gadu sasniegšanu iegūt arī autovadītāja apliecību. Lai arī autokursi B kategorijai iespējami jau no 16 gadiem, eksāmenus drīkst likt kārtot un vadītāja apliecību iespējams saņemt sākot no 18 gadiem. Jauniešiem noteikti rūpīgi jāizvēlas autoskola un šajā gadījumā varbūt izvēlē noteikti var palīdzēt vecāki, draugi vai radi ar savām atsauksmēm un ieteikumiem.

Ko jaunietim jāzina par autoskolu?

  •  Iepazīsties ar autoskolas apmācību politiku – Ne visas autoskolas sniedz vienādas kvalitātes pakalpojums un tikai tas vien, ka ir atvērta autoskola, vēl nenozīmē, ka tā ir arī laba. Izvēlēties autoskolu nozīmē ietekmēties ne tikai no tās atrašanās vietas vai apmācības cenas. Labās autoskolās noteikti runās tā, lai sniegtu jauniešiem izpratni, nevis tikai liktu iemācīties teoriju no galvas.

 Iekalšana galvā nestrādā – jā, varbūt var veikties CSDD ceļu satiksmes noteikumu online testā, bet zināšanas atspoguļojas arī dzīvē braucot, kad nav laika domāt, kas tā ar ceļa zīmi, jo tomēr vadāt automašīnu un atrodaties kustībā.

  •  Lūdz ieteikumus – jūs noteikti neesat pirmā persona savā pilsētā vai apkārtnē, kas lūko pēc autoskolas. Pajautājiet draugiem, vecākiem, radiem, ko viņi varētu ieteikt. Meklējiet atsauksmes internetā – izskatiet ne tikai to, kas ir rakstīts autoskolu mājas lapās, bet reāli palasiet forumos bijušo autoskolu kursantu atsauksmes.

 Vēl vairāk – aplūkojiet CSDD statistiku ar sekmības procentiem, kas pateiks cik daudzi autoskolas kursanti ir nokārtojuši teoriju un pie kuriem instruktoriem kursanti noliek braukšanas eksāmenus visbiežāk.

  •  Pajautā vai vari piedalīties nodarbībās, apskatīt telpas – lai arī šķiet ne tas primārais, tomēr ļoti svarīgs faktors ir arī labiekārtotu telpu esamība, jo tikai komfortablā un patīkamā kabinetā var koncentrēties mācību procesam.
  •  Iepazīsties ar autoskolas līgumu – ideāli, ja vari palūgt un iepazīties ar vairāku tuvumā esošo autoskolu līgumiem vienlaicīgi, bet, ja nē, noteikti pirms līguma parakstīšanas izlasi par to kā tiek organizēti autokursi, iepazīsties ar savām tiesībām un pienākumiem, kā arī to, cik ilgi ir derīgs šis līgums.

 Jāatceras, ka neatkarīgi no autoskolas, daudz kas gulst tieši uz kursanta atbildību, tajā skaitā arī cītīga autokursu apmeklēšana.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This