Balticom interneta pieslēguma pieejamība

1:26 pm by

Balticom ir elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā vairākus pakalpojumus, to skaitā interneta pieslēgumu un tā apkalpošanu. Baltikom interneta pieslēgums pieejams Rīgā un tās apkārtnē un tieši no adreses ir atkarīgs, kādi interneta tarifu plāni ir pieejami, jo ne visur pieejams viens un tas pats piedāvājums.

Balticom pakalpojumi galvenokārt pieejami Rīgā un tās apkārtnē

Balticom interneta pieslēgums pieejams ar četriem tarifu plāniem: Eco, Basic, Pro un Pro+. Lai arī piedāvājums ir liels, ne visur pieejami vienādi tarifu plāni. Lielākoties pieejami pirmie trīs tarifi, piem., Bolderajā, Imantā, Āgenskalnā, Daugavgrīvā u.c. Atsevišķās vietās pieejami visi četri piedāvājumi, piem., Pļavniekos, līdz ar to klientam ir lielāka izvēles brīvība.

Lai uzzinātu visus piedāvājumus un to izmaksas, nepieciešams apmeklēt Balticom mājaslapu, kur piedāvāto adrešu sarakstā atliek vien izvēlēties sev interesējošo. Internets pieejams kā dzīvokļu mājām, tā arī privātmājām. Internets privātmājām pieejams, ar šādiem pieslēgumu veidiem:

  • Pieslēgums ar optisko kabeli;
  • Pieslēgums ar 5. kategorijas kabeli;
  • Bezvadu interneta pieslēgums.

balticom internets

Kabeļu interneta pieslēgums atšķiras no bezvadu interneta pieslēguma ar interneta ātrumu un abonentmaksu –  bezvadu internets ir dārgāks un lēnāks (maksimālais ātrums 8 Mbit/s.), nekā kabeļinternets. Ātrums, kādu iedāvā Balticom interneta pieslēgums, atkarīgs no jau minētajiem tarifu plāniem. Pats mazākais ātrums līdz 20 Mbit/s pieejams, izvēloties Eco plānu; Basic un Pro maksimālais ātrums jau ir 100 Mbit/s, bet Pro+ ļaus ikvienam veikt ātru un kvalitatīvu darbu ar 1000 Mbit/s.

Interneta pieslēguma izmaksas

Interneta pakalpojumu cenas atkarīgas no izvēlētā interneta tarifu plāna un no laika, uz kādu tiek slēgts līgums par interneta lietošanu. Piem., slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, abonentmaksa mēnesī būs mazāka, nekā slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem. Protams, pieejams arī beztermiņa līgums. Pats internets pieejams jau sākot no Ls 6 mēnesī.

Lai uzzinātu tiešās izmaksas, pietiek vien apmeklēt Balticom mājaslapu, izvēlēties adresi un tarifu plānu, lai redzētu piedāvājuma cenu. Turklāt, kompānija, ejot pretī klientiem, mēdz piešķirt arī abonēšanas maksas atlaides vai maksājumu atlikšanu, ja klientam radusies tāda nepieciešamība.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This