Balticom interneta pieslēgums tavās mājās

1:43 pm by

Internets mūsdienu pasaulē ir tikpat ierasta un pierasta lieta kā automašīna, ledusskapis, televizors vai pat skapis. Tas ir resurss, kurš palīdz gan nopietnam darbam, gan kalpo kā izklaide un pat ļauj dzīvot virtuālo dzīvi dažādos sociālajos portālos, ļaujot pat iepazīties ar nepazīstamiem cilvēkiem vai arī atjaunot kontaktus ar bērnības draugiem, ar kuriem ceļi šķīrušies jau pirms daudziem gadiem.

Interneta pakalpojumus par dažādām cenām un lejupielādes ātrumiem piedāvā daudzas kompānijas. Viens no šī pakalpojuma sniedzējiem Rīgā ir kompānija Balticom, kura ir dibināta jau 1999.gadā un ir vērsta uz augstas kvalitātes apvienošanu kopā ar zemām cenām saviem klientiem. Balticom piedāvā kabeļinternetu, kura lejupielādes ātrums ir līdz 100 Mbps, bet augšupielādes līdz 30Mbps, tā cena ir sākot no 6.00 LS mēnesī, bet piedāvājumu un tarifu klāsts ir gana plašs. Katram klientam ir iespēja piemeklēt sev izdevīgāko variantu, tāpēc arī cena var būt atšķirīga.

balticom internets

Balticom piedāvātais interneta pieslēgums un tā apkalpošana ir kvalitatīva un vērsta uz veiksmīgu sadarbību ar klientu. Dažādās Rīgas vietās kompānija piedāvā dažādus tarifus. Ja jau esat izvēlējušies šo pieslēgumu savām mājām, tad piesakieties un jau dažu dienu laikā pie jums mājās ieradīsies meistars un pāris stundu laikā ( atkarīgs no atkarībā no ēkas veida un pieslēguma sarežģītības) paveiks savu darbu un uzstādīs interneta kabeli, un būs iespēja uzsākt ceļojumu interneta pasaulē.

Tāpat Balticom interneta pieslēgums ļaus ātri samaksāt elektrības un telefona rēķinus caur internetbanku, skolēnam atrast vajadzīgo informāciju kādam īpaši āķīgam mājasdarbam vēsturē, kā arī tas ļaus noskatīties jaunākos video un filmas, iepirkties vai vienkārši iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm un karstākajiem notikumiem ziņu lapās. Nekas netiks palaists garām. Interneta pieslēgums tavās mājās būs lielisks atbalsts ikdienas steigā. Par to jau ir pārliecinājušies apmēram 30 000 kompānijas klientu, kuri ir izvēlējušies tieši šo interneta sniedzēja pakalpojumu. Ar precīzu Balticom piedāvājumu visi, kuriem ir vajadzīgs internets Rīgā vai arī vēlas nomainīt savu iepriekšējo pakalpojuma sniedzēju, var iepazīties ŠEIT!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This